Sínus

21. prosince 2013 v 18:50 | Tereza |  Diary
Mám pocit, že sinusoida mého života je nerovnoměrná a vychýlena z normy, protože to co se mi za poslední měsíc stalo mi připadá neuvěřitelné.
Teď, když přícházejí (konečně) svátky klidu a míru se tomu všemu už jen vysmívám, ale řeknu Vám, že by na tom Hollywood mohl vytěžit dalšího Oscara.
Dovolila jsem jedné výjmečné osobě, aby mi vstoupila do života. Ano, nebudu lhát, zamilovala jsem se a on je ten nejlepší člověk, který mě mohl potkat. Na druhou stranu se moje kamarádka zamilovala do mého bývalého přítele. Jistě chápete, jak nelehká situace to byla. V momentě, kdy jsem to poprvé slyšela, se mi chtělo strašně začít křičet a plakat. Ovládla jsem se a přešla to (nechtěla jsem reagovat tak, jak to každý čekal) a řekla jí, jaké by to mělo následky. Potřebovala jsem vědět, jestli se milují. Bohužel (BOHUDÍK!) ji on nemiluje.
Není to o tom, že bych jim lásku nepřála, je to o tom, že bych si nepřála lásku mezi nimi.
A pak další bomba, se kterou jsem se raději svěřila jen té výjmečné osobě. Babičku mi odvezli na operační sál, kde strávila 3 hodiny a bylo to úplně k ničemu. Její zdravotní stav, stres, kouření a životní styl jí prostě dostihly, ale protože ona je statečná a výjmečná žena zvládla to výborně a nyní už bojuje sama doma a do nemocnice už jezdí jen na kontoly. Jsem na ní tak pyšná. On byl jediný člověk, kterému jsem to mohla a kterému jsem to chtěla říct.
Dál jsem si konečně uvědomila, že někteří přátelé jsou jen přátelé a jiní, jsou přátelé na zavolání a přesně podle tohoto uvědomění se zařídím v následujících dobách.

Snad se mi podaří srovnat si své hodnoty do normálu, urovnat dění ve svém životě tak, abych konečně mohla zase normálně (v rámci možností) žít. S kamarády z gymplu a s ním po boku to půjde myslím skoro samo.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama