Podzimní speciál BLÁZNIVEK

28. října 2013 v 21:37 | Tereza |  My jsme...BLÁZNIVKY!
Někdy tak přemýšlím, v kolika věcech jsem se nechala inspirovat kamarádkami u svých hrdinek. Napadlo mě, že by to mohlo být zajímavé sepsat a proto jsem se rozhodla potěšit dalším bláznivým článkem své bláznivé kamarádky.

Užíjte si to!






Destiny DellaValle vs. Tereza Najmonová


Destiny jsem na začátku svého tvoření o naší partě charakterizovala jako střeštěného blázna se smyslem pro humor. Myslím si, že v tomhle jsem si s Destiny hodně podobná. A během příběhu se myslím Destiny stala přesnou kopií mě samotné. Naučila jsem jí koukat na Simpsonovi, milovat Chucka Basse a poslouchat The Beatles. Na začátku bylo také řečeno, že vymýšlím různé šílenosti, které končí občas pěkným průšvihem. A ano, i tohle jsem si do své hrdinky musela dát, protože je to pro mě charakteristické. Mám stejně jako ona ráda žlutou barvu a ananas. Jediné co se změnilo je naše minulost. Ani jedna už nelpí na vzpomínkách na Joshe Allena, poznaly jsme obě někoho lepšího. Upřímně si myslím, že já jsem dobře hrála Destiny a ona dobře hrála mě. Líšíme se jen v jedné věci - Sam mi nikdy nikdy nerozsedla nohu a nikdy jsem jí neměla zlomenou.



Rosie Mariane Linaberry vs. Eliška Plchová

Charakterizovat člověka jako je Rosie není zrovna jednoduché. Dovolila jsem si jí "skromně" označit za ledvinu, protože ona prostě funguje na stejném principu - špatné pryč, dobré zpět. Dalo by se říct, že je mým přesným opakem, a možná právě proto je tak nepostradatelná. Řekla bych, že Rosie a Eliška jsou si podobné snad nejvíc ze všech Bláznivek. Obě jsou fanaticky zblázněné do Bena z Kobry 11, nakupují do přečerpání kreditky, milují odpolední kafíčko a nikdy by neskočily do špinavého rybníčku nebo nádrže. A musela jsem u Rosie i zmínit jednu Eliščinu vlastnost, která nejde definovat, ale řeknu Vám, že kdyby se chystala 3. světová válka, tak tyhle krásky by mohly být v čele, protože takovou válečnou strategii, kterou dokáží Rosie i Eliška vymyslet a pak se jednoduše zbavit někoho protivného jsou zkrátka a dobře obdivuhodné. Přála bych jim, aby zůstaly takové jaké jsou, přesně takové je totiž milujeme!



Zuri Hallie von Bicmarken vs. Lenka Novotná

Když si zpětně čtu charakteristiku Zuri, tak si říkám jestli jsem náhodou na něco nezapomněla. Lehká primadona, s potřebou vypadat perfektně a být si vždy jistá zájmem okolí. Ano, přesně takové obě jsou. A i pod touto dokonalou skořápkou se skrývá človíček s citlivou povahou, který je ve zmatku schopný udělat věci s katastrofickými rozměry. Upřímně, líp charakterizovat Zuri a Lenku už ani neumím. Stejně jako Zuri i Lenka potřebují nějaký cíl, motiv nebo inspiraci a když jí mají, dokážou jít tvrdě za tím. Obě milují hiphop, pizzu, Harryho Pottera a prolenošená odpoledne. A jsem si jistá, že by Lenka nikdy neskočila do rybníka úplně nahá. Se slabostí pro černovlasé kluky, módu a tanec se protloukají spokojeně životem a snad jim někdy dojde, že nic není zadarmo a budou moci naplnou využít své cílevědomosti jít za svým cílem až tam, kam je potřeba!



Samanta Brooks vs. Dominka Merklová

Je toho spousta co mají tyhle moje kočky společné. Jsou to věčné optimistky, nikdy nestarácejí víru v lepší zítřek, což mi příjde naprosto nepochopitelné a hrozně to u nich obdivuju. Co je ale hlavní je jejich láska ke zvířátkům, jsou jejich vším. Obě mají kočku i pejska. Co mi na na Sam a Domče příjde ještě stejné je jejich neutuchající potřeba jíst všechno co je po ruce. Dalo by se říct, že není jídlo, které by jim nechutnalo. Je pravda, že v příběhu jsem Sam nadělila kluků hned několik, ale v reálu Domča ještě kluka neměla a upřímně ani nevím co by s ním dělala, když jí nejlépe tak jak je. Nemusí se starat o to jak vypadá, nemusí řešit co má na sobě. Ale tím se znovu dostáváme k Sam, protože obě se nejlépe cítí v nějakém vytahanějším tričku, mikče a džínách. Na zbytečné líčení je neužije, tužka a řasenka bohatě stačí, a i tak dokážou vypadat skvěle. Liší se tedy v záležitostech týkajících se kluků a Sam je možná více perfekcionistka a Domča oproti Sam věří na osud. Jinak jsou si holky podobné opravdu hodně. Jedinečné, úžasné, vtipné a pokaždé s úsměvem na rtech!


Loi Baldwin vs. Tereza Dlouhá

Stačilo by jen říct, že jsou to andílci s nevinnou tváří, ale to by bylo přeci jen málo. Loi i Terka jsou ty, které mají nejbohatší zkušenosti s opačným pohlavím a to i navzdory tomu, že jsou nemladší. Terezka je nadějná klavíristka, která si umí úžívat života a tanec je pro ní druhou múzou. Loi je zamilovaná zmatkářka, která by se rozdala pro své kamarádky. Zkuste smíchat tyhle dvě přísady dohromady a vytvoří se dokonalá syntéza Terezky a Loi dohromady, protože tak nějak se dají obě charakterizovat. Už si neumím představit, že bych je nemíchala dohromady. Občas v terezce vidím více Loi a v Loi vidím více odlesků z Terezky. Jsou si opravdu hodně podobné. Jsou to nezastavitelná tornáda, jsou živé a temperamantní. A obě zdobí záplava blonďatých kudrlinek a krásné modré oči, pro které byste jim odpustili vážně všechno. Terka a Loi se liší jen v tom, že Terezka ještě nenašla Chrise pro svou Loi. Budu jí držet palce, protože se jí to jistě brzy podaří.


Courtney Delasei vs. Eliška Haizlerová

Cizí lidi, kluci, otravné pohledy lidí - to znamená jediné, útěk! Holky jsou opravdu plaché a stydlivé, občas možná až příliž, ale když je to pro dobrou věc, jsou schopné udělat i takové věci, které by pro ně byly normálně tabu. Nikdy by nikoho nenechaly v průšvihu, tohle ony vážně nedělají a neuměli by zradit, to je jim jednoznačně proti srsti. Jsem si jistá, že někoho, kdo je podobný Courtney a Elišce určitě znáte, protože takový člověk by nebyl nikdy schopný ublížit ani mouše. Obě se cití skvěle, když jsou kolem nich jejich kamarádky, ale úplně nejlíp jim je za objektivem fotoaprátu. Dokážou foti vážně skvěle. Myslím si, že Courtney byla Eliškou od začátku až do konce a s vypětím všech sil obě bojovaly s nepřízní krutého osudu. Vědí, že život dokáže být tvrdý a krutý, ale umějí se s ním prát líp, než kdokoliv jiný a proto mají můj obdiv. Mají neodolatelný smích a smysl pro humor, rádi se s nimi všichni zasmějí, ten okamžik bude tak kouzelný, že jej nikdy nezapomenete. Až tak silná aura je doprovází na každém kroku. A snad jim vydrží!




Už ani nevím, proč jsem začala Bláznivky psát. Pamatuji si jen, že bylo strašné vedro a já se nudila k smrti. Sedla jsem si k počítači a možná jsem jen měla potřebu sdělit všem jak úžasnou partičku kolem sebe mám. Rozhodně toho nelituju, protože musím říct, že se to psalo opravdu skvěle. Holky se vždy nemohly dočkat pokračování a mě bavilo je napínat jako struny na kytaře. Těžko říct, proč jsem nás pojmenovala tak jak jsem nás pojmenovala, ale už si neumím představit, že třeba já bych byla Sam a Rosie by byla Lenka. Ne, to by vážně asi nešlo! Ty jména k nám asi sedí, asi to byl osud.

Moc se mi líbila první reakce Elišky (Rosie) na Bláznivky : Tak to je ta nejstřeštěnější věc kterou jsem kdy vyděla!!! Ale asi právě pro to se mi to děsně líbí!

Kdybych dostala možnost usednout do křesla režiséra a natočit příběh o Bláznivkách trvala bych na tom, že se holky musí zahrát sami, protože do rolí Rosie, Zuri, Loi, Sam a Courtney neznám nikoho lepšího.



 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ellie Ellie | Web | 28. října 2013 v 21:50 | Reagovat

Moc krásné:'))
Jsem moc ráda že jsem jedna z Bláznivek.!:33

2 Zuri Zuri | 28. října 2013 v 22:02 | Reagovat

Krásný! Se Zuri mám hodně společnýho, protože ona je já!:)

3 Rosie Rosie | 29. října 2013 v 8:55 | Reagovat

To tak kdo by Bena nemiloval, že Rosie? :D A co se války týče, dá se říct že právě v jedné jsme a když se my dvě spojíme dokážeme vše, tudíž výhra je pro nás samodřejmostí :)
Jinak na své první reakci si stále trvám a jsem ráda že jsi tuto ideu měla zrovna ty Tess a napsala takové dílo že se mu jen těžko něco vyrovná. Takže už asi zbývá jen říct- Děkujeme <3 :)*

4 Tereza Tereza | Web | 29. října 2013 v 9:28 | Reagovat

[1]:

[2]:

[3]: Děkuju ;-) Vám všem a taky především tobě Rosie :-) Nemáte za co ;-)  :-)

5 *Loi* *Loi* | 29. října 2013 v 21:46 | Reagovat

Krása;).Jsme prostě Bláznivky!:* Miluju vás.:*Hrozně moc..Nění to jen nějaká trapná parta,co se sejde každé středy a říká si Bláznivky.A je mi úplně fuk,co si ostatní myslí.Jsem strašně ráda,že vás mám.A doufám,že to tak bude na pořád:p Ikdyž nás nakonec všechny rozdělí školy a už se nebudeme tolika vídat.Ale rozhodně (za žádných okolností)nechci o Bláznivky přijít:)

6 Tereza Tereza | Web | 29. října 2013 v 21:52 | Reagovat

[5]: To žádná z nás Terezko, vynasnažíme se ;-)

7 Vikyna Vikyna | Web | 30. října 2013 v 19:47 | Reagovat

Ahoj, ráda spřátelím :)

8 Dwnnie Dwnnie | E-mail | Web | 31. října 2013 v 15:22 | Reagovat

To je super;D Takový bláznivý článek:)

9 Avito777Sa Avito777Sa | E-mail | 16. srpna 2017 v 6:04 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам необходимы конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито аккаунты персональная скидкой
кроссовки нью баланс авито
авито объявление бесплатно отдам
авито спб бесплатные объявления авто +с пробегом
авито скидки +на платное размещение

10 Avia777tror Avia777tror | E-mail | 17. srpna 2017 v 0:23 | Reagovat

<b>Авиабилеты по РУ за 60 процентов от цены кассы.</b> по МИРУ - 50%| <b>Телеграмм @AviaRussia</b> только этот, другие не используем.

Надежно. Выгодно. Без слётов. И БЕЗ каких-либо проблем.

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!
________

дешевые авиабилеты москва симферополь
билеты +на самолет дешево
авиабилеты дешево s7 airlines7
авиабилеты дешево купить онлайн авиабилет ру
дешевые авиабилеты онлайн москва

11 DorogiKRDDus DorogiKRDDus | E-mail | 24. srpna 2017 v 13:22 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в Краснодаре и г.Темрюк. Решение любого вопроса по асфальтированию в Краснодарском крае. Оперативно

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... 8 (861)24-123-45
___________________________
благоустройство минск помощь
концепция благоустройство жилой комплекс
озеленение и благоустройство жилой группы
благоустройство ковали
благоустройство территории беларусь конкурс

12 Mariader Mariader | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 12:03 | Reagovat

Хотели бы как-то разнообразить вашу сексуальную жизнь? Добиться совершенно новых ощущений позволят игрушки для взрослых

Один из самых востребованных способов достигнуть сильных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью достаточно легко добиться дополнительной симуляции эрогенных зон. Только не пользуйтесь им в одиночестве, доверьтесь своему партнеру. Это упрочит вашу эмоциональную связь и позволит стать более раскованными друг с другом.</p>
Также среди игрушек для взрослых распространены наручники, эрекционные кольца, стимуляторы и смазки. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь пробовать разные варианты, и вы обязательно найдете то, что придется по душе вам и партнеру.</p>
Стоит заметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вагинальные шарики, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, и прочие интим-товары вы сможете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

13 HollySoild HollySoild | E-mail | 4. září 2017 v 4:16 | Reagovat

<b><a href=http://seo-swat.ru//Y17aq/>This is the 2017 bomb !!!</a></b>
Play with me my friends...

...

14 AlysonTxo AlysonTxo | E-mail | Web | 11. října 2017 v 5:14 | Reagovat
15 Avito321DaX Avito321DaX | E-mail | 21. října 2017 v 15:24 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Будем рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам нужны конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

почему авито пишет номер подтвержден в аккаунте
деньги в долг белгород авито
почему заблокировали аккаунт авито
купить рейма авито со скидкой зима
как восстановить удаленный аккаунт в авито если

16 AlysonPkh AlysonPkh | E-mail | Web | 29. října 2017 v 3:15 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama