Srpen 2013

Malá sladká tajemství - Kapitola první

23. srpna 2013 v 14:13 | Tessie♥ |  Malá sladká tajemství
Doufám, že se Vám nová story bude líbit :)

Když se blázen s bláznem sejde

22. srpna 2013 v 17:58 | Tessie♥ |  Diary
Není nad to mít kamaráda, který je jako vaše druhá polovina, který Vám rozumí.Mít někoho, kdo pochopí Vaše vtípky, někoho kdo tu je vždy i když to nečekáte.Mě od takového člověka dělí zhruba 100 kilometrů, takže když jsme se dohodli, že spolu strávíme necelý týden, bylo to pro mě neuvěřitelně osvobozující.Na dovolené jsem nebyla, pořád doma, pořád se svými, takže nuda - a pak se všechno otočilo!


Malá sladká tajemství - Úvod + postavy

17. srpna 2013 v 13:21 | Tessie♥ |  Malá sladká tajemství
Myslím, že všem, kteří mě znají, je jasné, že dlouho nevydržím bez toho, aniž bych něco psala nebo tvořila.A tak se znovu chci ponořit do děje, který budu sama vymýšlet, na chvilku se pozastavit v tom báječném světě fantazií a dobrodružství, který mě tak baví a tolik láká!


"Tady je moje tajemství.

Je jednoduché.

Správně vidíme jedině srdcem; to nejdůležitější je očím neviditelné."

- Malý princ

Wake up to love

8. srpna 2013 v 9:27 | Tessie♥ |  Story for YOU
Myšlenka na jejich poslední polibek ji nedala spát, už po druhé se přetočila a vůně, která se linula z jeho trička, které nosila na spaní, jí dočista připravovala o rozum.Blažený úsměv na sebe nenechal dlouho čekat.S první ranní rosou na sebe hodila lehké letní šaty a vyšla ven před dům.Ještě nebylo horko, v trávě se třpytily kapičky vody a vzduch voněl rozmarýnem.
Vyběhla na ulice, které byly plné sluníčka a užívala si.Nebavilo jí jíst ani spát, nechtěla dělat nic, jenom se opíjet svým štěstí od rána až do soumraku.Pochopení hledala v knihách a písních, a s úspěchem jej tam nacházela.Ulice plná lidí, kteří se mračí a i v letních dnech je plná šedi.Bylo jí to jedno, nebe se zatáhlo a rozpálenou ulici zkropil jemný deštík.Kapky deště se snášely na její horké tělo.Řeči o tom, že smývá krásu nevnímala, naopak si to vychutnávala a ze všeho nejvíc toužila po tom, aby tu byl s ní.Když né fyzicky, byl tu v jejích vzpomínkách, myšlenkách, pocitech i snech.
Bylo to osobozující.Měla pocit, že může všechno - vyletět až do oblak, spadnou až do pekel, zpívat, tančit, smát se, hrát si, bavit se a milovat!


Zážitky z MHD

5. srpna 2013 v 15:51 | Tessie♥ |  Téma týdne
Téma týdne, které by mě oslovilo..joo, to tu nebylo už pěkně dlouho, ale tohle mě zaujalo vážně hodně.
Někdy si říkám, jak dokáží lidé přežít v Praze, protože ač je to krásné město, žít bych tam nemohla.Bohatě mi stačí sedět v metru několikrát do roka, na každodenní cestě do školy si podobné zážitky klidně ušetřím.


Myslím, že zážitek z MHD má jistě každý.Ani já jsem jim neunikla a o některé jsem ochotná se podělit.Například vůbec nechápu umístění sedadel.Když se někdo chytne madla, tak je Váš obličej v palebné zóně a být v tomto objektu s hlavou u zadku někoho kdo snídal salát s fazolkami a hráškem není moc příjemné.

Nebo stát v davu a nedržet se madla, protože vlastně ani nemáte šanci se k němu přes ten dav, kterým jste sevřeni dostat.Vůbec nejlepší je stát vedle někoho, kdo se potí jako prase a má "koláče sledovanosti" na tričku.To se v příšernosti vyrovná fazolovému salátu.

A pak je tu ten trapný moment, když sedíte na sedadle a někdo si přisedne naproti Vám a pořád na Vás čumí a Vy nevíte kam se máte koukat, na co máte myslet.V takové chvíli mě strašně zajímá mapa metra nad dveřmi a pokud naproti mně sedí chlap, tak se mi honí hlavou i to, jestli ten výstřih není moc velký.Zajímalo by mě na co ten člověk upřímně myslí, když na mě tak zaujatě čumí.

I když tu nadávám na všechny strasti podzemky a MHD celkově, tak mě láká jezdit metrem po takových metropolích jako je NY nebo Londýn.A jaké máte zážitky z MHD Vy..??