Červen 2013

Level 9 - Level Complete

29. června 2013 v 11:30 | Tessie♥ |  Tessie
Ani nevím, kde pořádně začít.Nejlepší by bylo, kdybych to vzala úplně od začátku.
Když začal červen, nikdo z nás si pořádně neuvědomoval, že jsme spolu poslední měsíc, neustále jsme se k sobě chovali jako k cizím, někdy na sebe zbytečně řvali, jindy zase nemístně ohrnovali nos, zkrátka takoví už my jsme.Jenže čas letěl jako splašený a poslední kolní týden klepal na dveře.Nezbývalo než je otevřít a vydat se vstříc pěti společným dnům, kdy si ještě můžeme říkat spolužáci za základky.
Včera to bylo pro nás všechny těžké, já takové věci nemám ráda, připadá mi, že až moc zatěžují psychiku člověka.Ráno jsem si rozmyslela i obyčejnou řasenku, protože jak se znám, stejně by po minutě mého pláče byla všechna pryč.
Bylo to neskutečně krásné, když mě můj prvňáček vedl naposledy do třídy a řekl mi :,,Terezko, tak já už umím psát a číst, takže už ti můžu něco napsat.Těším až budu umět všechno, jako to umíš ty a taky se těším do druhý třídy."Dostali jsme od nich růžičky a pak dostali vysvědčení.Musím se pochlibit, má usilovná dřína se vyplatila a měla jsem samé 1 :)!
Nostalgie a vzpomínky dolehli na každého, bylo nám spolu přeci jen těch 9 let moc hezky a i přes usilovnou snahu všech našich učitelů se nám podařilo zůstat normální.

A další takovou mojí novinkou, kterou jsem se ani nechlubila je fakt, že jsem začala chodit do tanečních.Včera byla už třetí lekce, za týden máme první prodlouženou.Baví mě to, užívám si to na plno.Prázdniny nemám nijak plánované, budu si žít svůj diskopříběh, budu žít nezávisle na druhých.

Užíjte si léto i vy, lenošte, podnikejte bláznivinky, zamilujte se (třeba i jen na léto), užívejte si, ŽÍJTE!


Foto by : Eliška Haizlerová
*BLOG*

Miluju tě

17. června 2013 v 15:32 | Tessie♥ |  Z nuly na vrchol!

2 slova, 8 písmen, 1 pocit - jak by řekla Rosie

Každý z nás ta slůvka slyšel - od rodiny, přátel, od těch, na kterých mu záleží.Nejsem vyjímka a neslyšela jsem to (k velkému překvapení) poprvé.I když nikdy to neznělo takhle.
Šli jsme vedle sebe a on se pořád tak krásně usmíval.Povídali jsme si o různých šílenostech, které se nám honily hlavou, mluvili jsme zkrátka o nesmyslech, věcech, které postrádali logiku.Jeho úsměv mi dával zabrat, byl tak neodolatelný.
Neodolala jsem a políbila ho.Euforie, pocit naprostého šílenství, štěstí a radosti mě ovládnul a cítila jsem se jako kdybych měla každou vteřinu vylétnout nahoru do bílých obláčků a v dalším okamžiku zase spadnou dolů mezi kvetoucí kopretiny.Chvilku nám ten náš polibek trval, to je pravda.
Po něm jsem si připadala jako po drogách, a nejsem daleko od pravdy.Stalo se to pro mě drogou.Jedinečnou, sladkou a navíc jsem našla úžasnýho dilera.
A po tom úžasném polibku řekl ta dvě úžasná slova.Málem to se mnou seklo, měla jsem problém s tím udržet rovnováhu a nezačít radostí vřískat.Já mu to pak taky řekla, chtěla jsem mu to říct už před tím, ale ten strach, že by to neopětoval mě ubíjel.Strach byl zbytečný, ale jak se říká, trpělivost růže přináší.U jednoho polibku to pochopitelně neskončilo.Bláznivky : Jaro plné zvratů - kapitola dvacátá sedmá

11. června 2013 v 17:20 | Tessie♥ |  Bláznivky - Jaro plné zvratů
Pro všechny, kteří si to upřímně zaslouží :)*


Bláznivky : Jaro plné zvratů - kapitola dvacátá šestá

7. června 2013 v 21:00 | Tessie♥ |  Bláznivky - Jaro plné zvratů
Inspirace se mi dostalo víc, než bych očekávala :P*
Pro Vás vy cyklistky :P