Květen 2013


Ten pocit, když v tom druhem najdete kousek sebe...

21. května 2013 v 17:18 | Tessie♥ |  Z nuly na vrchol!
Ten úžasný pocit ani nejde nějak definovat.Nemyslela jsem si, že bude ještě vůbec možné, aby mi osud otevřel dveře tam, kde mi je zabouchnul.Pokud věříte na takové ty sny, že si můžete vysnít kluka a on se za nějakou dobu objeví nebo, že si ho můžete objednat ve vesmíru, klidně si věřte.Mě stačí mít nejlepšího kamaráda, který má i spoustu jiných kamarádů.A jeden takový přesně odpovídá tomu, kterého jsem si ani vysnít nedokázala, ale je mu podobný.
Příjde mi, že někdo jako je on ani nemůže existovat a když jsme spolu venku musím se neustále ujišťovat, že se mi nezdá, že není přelud, halůz ani imagena.
Příjde mu roztomilé moje "dětské" vztekání, žere moje úžívání hudby a ze všeho nejvíc se mu líbí můj smích.Bojím se, když se mi kouká do očí, ale říká, že jsou překásně upřímné...
V některých věcech jsme si tak neuvěřitelně podobní - nesnášíme nekonečné konvenční seriály v televizi, sledujeme Simpsonovi, milujeme kávu, smějeme se jako idioti úplně všemu, nesledujeme fotbal ( a on ho ani nehraje!Děkuju bože!) a zde by naše enumerace končit nemusela, ale prozatím to jako příklad stačí.
A ano, zamilovala jsem se!


Bláznivky : Jaro plné zvratů - kapitola dvacátá čtvrtá

8. května 2013 v 21:38 | Tessie♥ |  Bláznivky - Jaro plné zvratů
Ono je vždy lepší zachumlat se pod peřinku, číst si Šimka s Grossmannem a poslouchat u toho Beatles.Jenže, já to využiju daleko lépe a potěším Vás ( tedy snad) další kapitolkou.
Protože, znáte snad jiný způsob, jak zúročit čas, když se musíte potit, protože Vás bacil bacil...?Revoluce

3. května 2013 v 19:04 | Tessie♥ |  Z nuly na vrchol!
Poslední dobou se sama sobě dost zajídám a nedivím se, že ostatním jsem se nějak "zajedla" už dřív, protože jsem pořád stejná, tuctová a obyčejná.
Možná došlo k výrazné změně, ale ta se se mnou táhne už od začátku roku, kdy jsem změnila středy mých zájmů a obrátila je úplně jiným směrem.A musím uznat, že už bych neměnila, hodlám zde zakotvit nastálo.
Jenže, jsem vždy toužila potom, jak příjdu po prázdninách do třídy a nikdo mě tam nepozná.Nikdy jsem to neudělala.Zhubnout se mi povedlo už mockrát, ale nikdy nedošlo k takové té radikální změně, jako nepříklad barva vlasů nebo stylu oblékání ( i když i ten se mi malinko pozměnil)
A radikální změnou označuji něco jako vzporu či revoluci, prosté a jednoduché překonání seba sama.
Asi potřebuji moticaci, nakopnout a konečně něco takového udělat...
Jen ještě pořádně nevím co, ale začínám mít revolucionářskou náladičku!


Bláznivky : Jaro plné zvratů - kapitola dvacátá třetí

1. května 2013 v 9:48 | Tessie♥ |  Bláznivky - Jaro plné zvratů
Napadá Vás nějaké věnování...?
Mě napadá jen jediné, Vám všem!