Březen 2013

Velikonoční speciálek *Bláznivek*

30. března 2013 v 23:05 | Tessie♥ |  My jsme...BLÁZNIVKY!
Když jsou ty Velikonoce...
29. březen - Nádech síly sílí

29. března 2013 v 16:23 | Tessie♥ |  Diary
Nespím, na kruhách, co mám pod očima by se dalo cvičit a cítím se vyčerpaná.V posledních dnech mám pocit, že se točím stejně rychle jako svět.Motá se mi hlava, bolí mě břicho je mi úplně mizerně, ale vytrvalost mi nikdy nechyběla a tak to snáším tak, jak mi to osud připraví do cesty.Protože když máte rodinu, přátelé a posloucháte Beatles musíte zvládnout všechno.
V poslední době jsem se naučila také moc pěkný zvyk a udělala si z něj tradici.Stejně jako mám pravidlo, že šampón a kondicionér tvoří nerozlučnou dvojku, vytvořila jsem si jedno nové.Po úkolech a přípravě do školy si vždy vychutnám malinový čaj v mém novém hrnečku s Beatles, který jsem dostala k narozeninám.Říkám tomu čaj o páté, i když ho mám kolikrát až v půl šesté.
Každopádně mám toho kolotoče jménem život plné zuby a musela jsem se na chviličku zastavit.Dnešní dopoledne tomu bylo předurčené.Uvařila jsem si silnou kávu a celé dopoledne četla povídky Šimka a Grossmanna (snad jste si nemysleli, že jsme na ně zapoměla).Bylo to osvobozující, oni jsou mým utěkem před realitou.A odpoledne strávím u Simpsonových, kteří jsou pro mě druhým světem, ve kterém se dá žít.Jo moje nejoblíbejší barva je žlutá a celý svět bych ráda viděla žlutý.
Stávám se silnější a nedechuji se stále více síly.Mám sílu k tomu, abych se odhodlala konečně něco změnit.Něco co je na mém životě tak trochu špatně, nehledě na to, že jsem dnes sežrala celou čokoládu.
Radím všem, aby se zastavili a dovolili vesmíru, aby jim dal novou sílu do nových věcí.
Děkuji ti vesmíre...

Mimochodem Lennonová, tahle mě dostává :)*


Bláznivky : Jaro plné zvratů - kapitola dvanáctá

26. března 2013 v 19:37 | Tessie♥ |  Bláznivky - Jaro plné zvratů
Protože byste jinak nepřestaly moje milé dámy, a vůbec Vás nezajímá, že bych měla psát seminární práci a to by mě bývalo bavilo určitě víc Smějící se!
Věnováno znovu Courtney, které děkuji i za dnešní úvodní fotografii ( máš naději holka, nepřestávej a jdi do snickers :D )Bláznivky : Jaro plné zvratů - kapitola jedenáctá

24. března 2013 v 15:13 | Tessie♥ |  Bláznivky - Jaro plné zvratů
Dnes je to pro Courtney, dlouho jsem tě neviděla ;)*


Bláznivky : Jaro plné zvratů - kapitola desátá

21. března 2013 v 17:07 | Tessie♥ |  Bláznivky - Jaro plné zvratů
Jedna narozeninová, nezlobte se, ale věnuji si ji sobě :)* k těm mým patnáctinám


Místo, kde chci žít

16. března 2013 v 18:03 | Tessie♥ |  Téma týdne
Svět je mi malý, nedostačující a naprosto těsný.Rostu a vyvíjím se, toužím ho poznat, avšak rostu jen já.Každému velikánovi se svět zmenšuje pod nohama a nám obyčejným lidem připadá jako vesmír, stejně nekonečný a neprobádaný.Ve svých snech ho navštěvuji - bloudím po New Yourku s Chuckem Bassem, nakupuji v Paříži s Coco Chanel, zpívám v Liverpoolu s Beatles, topím se v Mrtvém moři a šplhám na Mariánský příkop.Jsem blázen, když říkám, že svět znám.
Avšak jedno místo, kde bych chtěla žít mám.Je v tom jen jeden jediný háček.Nevím, kde to místo je, kde to své místo mám.Snad bude můj život dostatečně dlouhý na to, abych to zjistila.
Vezmu Vás tam se sebou, je to tam krásné.Je to velký rodinný domeček se čtyřmi vežičkami.V každé věžičce má jedno z mých dětí pokojíček.V přízemí máme velký obývák s hnědou koženou sedací soupravou a knihovnu.V krbu praská oheň a večer u něj společně sedíme a povídáme si.V kuchyni, která je zařízena staromódně, je z mahagonového dřeva se rozplývá vůně rozmarýnu a právě upečeného kuřecího masa.V ložnici máme fotografie, které jsou černobílé a všude je plno svíček.Moje pracovna je asi nejkrásnější v celém domě, na zdi visí obrazy, na stole je počítač a hrnek s nedopitým kafem.V knihovně mám spoustu knížek a když potřebuji uniknout do jiné reality vydržím je číst na svém sofa, které je v rohu celý den.Málem bych zapoměla ne starý gramofon, který stojí na konferenčním stolku a přehrává staré desky.
Na velké zahradě pobíhá náš pes a moje děti si s ním spokojeně hrají zatímco já s manželem lenošíme na terase a popíjíme ostružinový čaj.
Líbí se nám tam, nikdo by nám nikdy nemohl nabídnout lepší bydlení.
A kde žijete vy..?


Bláznivky : Jaro plné zvratů - kapitola devátá

16. března 2013 v 12:00 | Tessie♥ |  Bláznivky - Jaro plné zvratů
Zkrátka už jsem měla němčiny plná zubiska, aneb kategorie tři s názvem "Děláte si ze mě prdel", která obsahuje 45 a více písmen!Věnováno Elle a Tessie :)*Napjatá jako struna na Buddyho kytaře

15. března 2013 v 17:45 | Tessie♥ |  Diary
15.březen to není jen světový den spánku, neslaví svátek Ida a mnozí z nás narozeniny.Je to také den, kdy máte poslední šanci odevzdat přihlášky na střední školu.Ačkoliv se moje přihlášky hřejí v ředitelnách dvou gymplů v okolí už dva týdny, dnes vyvrcholila moje nervozita.Můj průměr není špatný, ale bude stačit?Buď jak buď, teď už s tím nic neudělám.
Na ten jeden bych si přála jít víc.Dokonce i naše praktikantka na český jazyk a dějepis na něm studovala a i ten fešák z konverzační soutěže je odtamtud.
Školy mají nyní měsíc na to, aby nám podali informace o tom jestli nás berou nebo neberou.Doufám, že tak dlouho to trvat nebude.Už několik dní pořádně nespím a tak bych se ráda také konečně pořádně vyspala s vědomím, že mě přijali.
Držím palce všem, co mají nervy jako já a vy, kteří už na střední studujete nebo studovat budete až za rok nám ty palečky držet taky :)*♥Bláznivky : Jaro plné zvratů - kapitola osmá

15. března 2013 v 14:43 | Tessie♥ |  Bláznivky - Jaro plné zvratů
Budu štědře nadělovat, dnešní kapitolku věnuji všem...