Únor 2013

Bláznivky : Jaro plné zvratů - kapitola pátá

28. února 2013 v 18:03 | Tessie♥ |  Bláznivky - Jaro plné zvratů
Dnes nevím, komu svou kapitolku věnovat.Počkat, co mu jednomu ze svých vzorů...?Homere, tohle je pro tebe, máš radost, jak tak koukám...Bláznivky : Jaro plné zvratů - kapitola čtvrtá

26. února 2013 v 16:42 | Tessie♥ |  Bláznivky - Jaro plné zvratů
Opět jsem to slíbila Elle, ale nemůžu jí přeci věnovat všechny.Už dlouho si chci udělat nějak radost, tričko mi bylo málo, tak si prozatím věnuju aspoň dnešní kapitolu, snad se nebudete zlobit...Happy B - Day George, I love you so much!

25. února 2013 v 16:25 | Tessie♥ |  Tessie
Všechno nejlepší miláčku, k tvým 70 narozeninkám!Teď už si můžeš dopřát ty nejlepší dortíky a to nejlepší víno, škoda, že si nemůžeš užívat také s námi.Moc nám tady chybíte - ty, John a mnozí další.Jsem přesvědčena o tom, že kdybys nebyl půlku mého života mrtvý pyšnila bych se příjmením Harrison a nosila tvoje děti.

Navždy tady s námi budeš...Problémy 21.století

24. února 2013 v 18:39 | Tessie♥ |  Téma týdne
Problémy 21.století - to vás donutí se na chvilku zamyslet.Podnikla jsem ve svých vzpomínkách menší cestu časem a vzpomínám si, jak jsem jako malá lítala venku, lezla po stromech a vařila z květin.Později jsem si hrála venku na rodinu, celebrity a policajty.Ještě o něco déle jsem si vytvořila partu, kterou mám nejraději a podnikáme naše šílenosti, jezdíme na kole, chodíme na zmrzlinu.
A přesně tohle bych nazvala problémem 21.století!Jdete po ulici a uvidíte devítiletého kluka, oblečeného do drahých kalhot a značkové mikiny, který huláká do Iphonu a v druhé ruce drží tablet a hleda wi-fi!Jenže co je tohle za život..?Já v jeho věku měla jedinou starost, a to, co jen obléknu panence, až si půjdeme s holkama hrát.
Problémů má tohle století ovšem daleko víc :

Facebook.Twitter a Skype - nechci to pomlouvat, sama na tom jsem nalogovaná.Zkustě tyhle aplikace na týden vypnout a lidé zapomenou, že existujete!Dnes už se ani pomalu neumíme bavit, na facebooku je to jednoduché, ale když si výjdete ven nemáte si co říct.

Hudba,humor,literatura - Ach ano,milovaní Beatles,drazí semaforští klauni a nádherná poválečná literaturo jsem ráda, že s Vámi mohu sdílet alespoň malinkou část svého života, kterou jsem prožila v tom vašem, nejkrásnějším století!

Technika - svět jde do předu rychlostí světla.Obyčejný smrteník a žena to nestíhá všechno ani sledovat.I tak jsem ráda, že umím zacházet s počítačem a mikrovlnou troubou, tak už nevymýšlejte nové technologie!Je nám blaze...
Bláznivky : Jaro plné zvratů - kapitola třětí

24. února 2013 v 15:06 | Tessie♥ |  Bláznivky - Jaro plné zvratů
Dnes ji musím znovu věnovat Elle, protože mi udělala tenhle krásný desing *moc děkuju*.
Snad se ti bude líbit má kapitola tak, jako mně se líbí desing...Bláznivky : Jaro plné zvratů - kapitola druhá

23. února 2013 v 19:43 | Tessie♥ |  Bláznivky - Jaro plné zvratů
Ačkoliv jsem hrozně smutná, slíbila jsem ti to a sliby se mají plnit Mrkající!
Elle, to je tobě...


Bláznivky : Jaro plné zvratů - kapitola první

21. února 2013 v 21:38 | Tessie♥ |  Bláznivky - Jaro plné zvratů
Protože má Lenička ten svátek.
Navíc začnu přidávat k úvodům obrázky,rozsvítím si blog...Usmívající seBeatles - Nemůžete jen poslouchat,musíte milovat!

21. února 2013 v 13:36 | Tessie♥ |  Tessie
Muselo to přijít, musela jsem se úplně zbláznit!
Tohle už totiž nejsem já, culíkatá holka se sluchátky v uších, která v přehrávači má jedinou jejich písničku a má skupinu Beatles v podvědomí, zná texty písniček a jména členů.Je to úplně jiný člověk, který nedokáže usnout aniž by si poslechl alespoň jedinou jejich skladbu.Člověk, který má počítač zahlcený jejich fotografiemi a o písemkách mu hrají v hlavě "Love me do!".
Diagnóza je úplně jasná - Beatlemania pohltí každého, kdo si už nemůže pomoc!Není sice smrtelná (můžu jen doufat!), ale je nevyléčitelná.Kladu si otázku, zda by vůbec mělo smysl ten lék hledat...
Beatles, to jsou chlapci, které nemůžete jen poslouchat a říkat si ,,Jo z toho McCartneyho jednou něco bude.".Tyhle týpky musíte milovat, protože jinak to při jejich dokonalosti ani nejde.

Možná, že lék někteří našli, ale mně osobně se z něj dělá špatně!Zatímco já a milióny dalších nadšenců bychom na ně pěli ódy, jiní by na ně dokázali sypat špínu.
Nedávno jsem na jednom blogu, který raději nebudu jmenovat četla takové bludy až se mi motala hlava.
Lennon byl podle autora blogu rasista!Jak by asi John mohl být rasista, když má dítě s Japonkou?Ringo byl v kapele prý zbytečný!Tak to určitě, bez něj by to nebylo ono.Tak skvělý doprovod na bicí, který uměl on neumí nikdo!McCartney a Harrison nikdy neuměli sami složit písničku!Blá blá blá a co třeba moje oblíbená Paulovka "Penny Lane" a Gergova "Something", která byla pro Pattie.
Nechápu co z toho ty lidé mají!Beatlové jen dosáhli něčeho, o čem může většina z nás jen závistivě snít.

Dej nám je zpátky, třeba za Evu a Vaška nebo Justina Biebera
Milujme je, už jen za to jaké poklady nám tu po sobě nechali...


Bláznivky : Jaro plné zvratů - úvod

20. února 2013 v 20:16 | Tessie♥ |  Bláznivky - Jaro plné zvratů
Bláznivý kolotoč se znova rozjíždí a v jeho středu stojí opět naše známá partička.Jaro každý z nás vidí jako něco krásné, kvetou květiny, ve vzduchu je cítit rozmarýn a sluníčko se začíná probouzet a hladit nás svými paprsky.
Na holky na jaře čeká víc dobrodružství než by si sami byly pomyslely - někdo, koho dávno považovaly za mrtvého brouka se vrátí do hry, Rosie čeká šokující zjištění a Loi tvrdé probuzení, které rozhodně nečeká.
Destiny, která pomíjí jarní zamilovanost bude překvapena kdo se do ní zamiluje...
Čeká nás tedy jaro plné zvratů


Jarní prázdniny

20. února 2013 v 17:21 | Tessie♥ |  Diary
Konečně, pomyslela jsem, když jsem v pátek konečně mohla vydechnout.Na týden mám pokoj od písemek, přepadovek, zkoušení a všech těch "příjemných" věcí okolo školy.Jednomu to dáva v celku zabrat, ještě, že tam mám kamarády, kteří mi budou o prázdninách chybět, ale i tak s radostí říkám SAYONARA!