Duševní vývařovna...

22. listopadu 2012 v 20:05 | Tessie♥ |  Tessie
Tohle už je vážně moc.Poslední dobou mám pocit,který se mi ani trochu nelíbí.Samota je fájn,ale vadí mi jiná věc - a to dotěrnost!Jo jo,už mě to nebaví a zpět k pocitům...moje duše se snad smaží v pekle na teflonu nebo se připaluje jako lýtka nadržených studentů vysokých škol.Chce se mi křičet..ale nemůžu!



Moje milé kamarádky,chtěla bych Vás poprosit o takovou maličkost.Každá víme,jak jsou naše dna nepříjemné,tak to prosím respektujte a nedivte se (!).Další věc pro >Bláznivky<,chicas asi s Vámi nebudu moc chodit ven,protože hodlám pořádně máknout a dohnat studijní rezervičky,přeci víte,že mířím na gymnázium.Rosie (vytáhnu to tady přede všemi!) ke kroužku - až to povedeš ty,kecej mi do toho,kdy si mám objednávat doktorka (paní doktorka z Prahy mě moc ráda vídá téměř po půl roce a termíny má nařachané jako politici kapsu S vyplazeným jazykem).Jinými slovy,buďte rádi,že po pátečním maratonu ve škole mám ještě náladu jít s Vámi do tělocvičny blbnout,i když jedno se Vám musí nechat - skvěle odbouráváte nervy a stres..takže za to máte "palec hore!" a jinak je to můj volný čas,takže..jak už jsem řekla.
BTW: Za rok by jsi mohla se Zuri nebo Loi nastoupit na moje místo Mrkající


Ve třídě s těmi "normálními" lidmi je to taky takové...(pro tohle snad není název!).Začínají mě pomalu rozčilovat.To je keců kvůli jedničkám,kecám já vám snad do nedostatečných a nadávám do ignorantů?Ne!Tak tedy nechápu proč mou jedničku vždy doprovází to nelibé slovo "Nerd!" nebo "Šprt!",mohli jste se učit stejně jako já miláčci,takže zavřete papulinky (už mi to leze na nervy!)
Musím Vás ale také pochválit.Konečně jste se dokopali k tomu,že teda chcete ty trička (snad jste neočekávali,že to celé zařídím sama.nakonec to tak dopadlo ale tak co,že?).Takže už jen vysolte penízky a objednáme to!


A jak se jinak mám..?No moc dobře ne.V poslední době je všude takové zvláštní sepiové zabarevení (asi budu muset znovu na oční!).Začínám u nás na škole všechno vnímat tak trochu jinak.Jsem hodně citlivý člověk a pomalu mi dochází,že za rok to už nebude...prostě hasta la vista baby!A to mě tak trochu štve.Ostatní to zjevně ještě nepochopili nebo se přes to vážně mistrně přenesli ale něco Vám řeknu.Možná,že některé lidi ze třídy už ani vidět nechci,ale i něktreří provokanti mi budou chybět..a taky komu budu dávat opisovat chemii,přírodopis nebo ájinu..?
No a abych nezapoměla moje věrné kamarádky (nechápu jak je to možný!) začali obletovat tu nejlepší pipču na škole.Asi taky začnu být těhotná a každý den si vymyslím novou story o dítěti jen abych byla zajímavá.I když počkat,ne otec bude jen jeden!A bude se jmenovat >pravda<!.Lhát rodičům - to připouštím se občas musí.Ale lhát kamarádům,milovaným přátelům dokonce učitelům no to ani omylem!No vážně z tý největší pičmundice se stala taková malá manekýnka z říše Pokemonů a moje kamarádky se za ní ženou jako nadržený Pikachu!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Chloé Chloé | 22. listopadu 2012 v 21:35 | Reagovat

Pokemonů a pičmundice :DDDD Nezávidím tvou lásku ke třídě. Ať je láska jakákoliv. Mě ten odchod nikdy nevadil, zvlášť v sedmý, když jsem šla na gympl, protože mě nesnášela většina 7. ročníků. Byla jsem ráda, že jsem se jich zbavila a oni byli většinou rádi, že se zbavili mě. :D A to s jedničkami znám také. Napíšu na facebook, co máme za úkoly nebo co píšeme, abych nedostala 5ku a všichni mi píšou, že 5ku určitě nedostanu. Přitom mám průměrný známky s ostatníma. Nechápu, kde se ta má pověst vzala :D Učitelé ji nevnímají :PD

2 Zuri Zuri | 23. listopadu 2012 v 19:40 | Reagovat

V pohodě, je jasný že nemůžeš mít čas pořád ;)
A ta kráva! Je absolutně jasný (podle mě) že si to celá vymyslela a jestli ne tak je mi to fuk, co je mi do jejího těhotenství :D :)

3 *Rosie* *Rosie* | 23. listopadu 2012 v 22:14 | Reagovat

Och jop...nwm kde bereš ten talent mě rozčílit??? Ale co.... já po tobě budu přebírat tak maximalně místo v parlamentu, na který se náležitě těším, ale ten kroužek si strč někam.....jinak se klidně můžeš zavřít doma a ani nevylejzat!!! Všechny učení zvládáme i s kámoškama a divila bych se kdyby ty premiantka třídy ne!  No a k Dominique se ani nebudu vyjadřovat!!!! :-?  :-!

4 Tereza Tereza | Web | 18. prosince 2012 v 13:50 | Reagovat

No jo, škola .. moje třída na tom už není zas tak špatně. Předtím to bylo fakt hrozný - samé pomluvy a nevím, co ještě. Teď to vypadá, že se holky umoudřily a přestaly pomlouvat ostatní jen protože mají něco rádi.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama