Listopad 2012

Hřejivá móda

25. listopadu 2012 v 13:51 | Tessie♥ |  Fashion
Aby nám to v zimě slušelo a zároveň bylo teplíčko...


Aby tvůj obličej v zimě moc netrpěl...

25. listopadu 2012 v 13:08 | Tessie♥ |  Be beauty
Zima možná ještě není oficiálně v našich kalendářích ovšem venku už je zima,až praští!A to není moc dobré pro tvůj obličejík,pokud ho náležitě nechráníš a nehýčkáš.Obyčejný make - up na efektu ještě více přidá a mohlo by se stát,že budeš mít brzy suchou,napjatou a na dotek velmi nepříjemnou pokožku a to nejen na obličeji.Chránit před zimou se musíš kompletně!


Bláznivky : Osudová zima - 1.kapitola

24. listopadu 2012 v 9:35 | Tessie♥ |  Bláznivky - Osudová zima
Tak tak moje milé dámičenstvo.To co máte rádi Vám nemohu odpírat nejsem přeci nelida...
Jinak o bláznivkách máte článek TADY!
Připravte se..naše jízda začíná!

Nové *Bláznivky*...

24. listopadu 2012 v 8:57 | Tessie♥ |  My jsme...BLÁZNIVKY!

...BUDOU!

Další story inspirována jedinečnou partou kamarádek,které se nezastaví před ničím a před ničím.Jejich další dobrodružství se bude opět odehrávat ve škole (protože zde všichni trávíme maximum svého času!).Po té co Dominique složila veškeré válečné zbraně o slovo se hlásí nový nepřítel,který nejvíce zaskočí Destiny.Její kamarádka Lola se vzepře systému a spolčí se s mrchou Dominique.Rosie i Sam mají jasno - poslat je ke dnu obě dvě!Jenže Dest si trvá na svém a hodlá si Lolu podat pořádně.Aby toho nebylo málo Courtney znejistí ve svém vztahu s Raymondem,protože Dapné už jim dokonce narušuje idylické soužití.Zuri hazí zamilované oči na každého kdo kolem ní projde,prozatím bez úspěchu a to jí dost podrývá seběvědomí.Jen Loi je pořád na bezstarostném mráčku s Chrisem....
Jenže nic přeci netrvá věčně!

Naše nová story nese název : Bláznivky : Osudová zima
Duševní vývařovna...

22. listopadu 2012 v 20:05 | Tessie♥ |  Tessie
Tohle už je vážně moc.Poslední dobou mám pocit,který se mi ani trochu nelíbí.Samota je fájn,ale vadí mi jiná věc - a to dotěrnost!Jo jo,už mě to nebaví a zpět k pocitům...moje duše se snad smaží v pekle na teflonu nebo se připaluje jako lýtka nadržených studentů vysokých škol.Chce se mi křičet..ale nemůžu!Malý výlet do minulosti...

18. listopadu 2012 v 9:26 | Tessie♥ |  Diary
Omluvte mě prosím za to,že o to zajímavé se s Vámi dělím až nyní...


Moje osobnost...

15. listopadu 2012 v 16:54 | Tessie♥ |  Téma týdne
Přiznám se bez mučení,na tohle téma mě napadá tísíc slov,která by ani raffaello nedokázalo vyjádřit!

Moje osobnost...(viz)

Já bych sama o sobě řekla,že jsem vážně zajímavý člověk.
Za to jaká jsem osbnost vděčím hlavně rodičům,kamarádům a učitelům.Občas slýchám,že jsem mrcha,ale to oni sami si mě takovou vypěstovali nebo mají všichni problém s mou citlivostí,ale ve skutečnosti je to spíše jejich vina než moje.Abych nezapoměla patřím ke generaci poznamenané televizí a technikou...!Pcháá to by jste mě pobavili!Můj vztah s technikou je velmi vyrovnaný - já si nevšímám techniky a technika si nevšímá mě,zatím nám to klape!
Dědeček (člověk,který ze mě dělá asi nejvíc to co jsem!) často tvrdí,že mě je pro tuhle dobu škoda,prý by mi přál dobu Sametové revoluce,protože mu připadám výbušná (pravda pravda - takový menší sodík!) a snad protože jsem tolik horkokrevná mě děda bere spíš jako kluka a to už od mala.
V naší rodině z tátovi strany jsou samí kluci a jen já jediná jsem holka!Někdo by snad mohl namítnout,že by si mě měl tedy náležitě hýčkat jako princeznu,ale to on ne!Páč jsem to byla já,kdo z těch raubířů začal líst na strom,první kdo se popral kvůli maličkostem.Další rýpal by mohl namítnout,že jsou kluci mladší,ale oni vážně vyrůstají už od malinka u počítače ( jsem ráda,že já mohla ještě blbnout!)
Rodiče mě od malička brali jako nevýraznou a tichou myšičku,která sedí nahoře v pokojíku a učí se a mají v celku pravdu.Snad proto se maminka vrací překvapená z rodičovských schůzek,když slyší jaký jsem ve škole komandant (přirozenou autoritu nezapřete!)
Učitelé mě berou jako spolehlivku a kamarádky jako samozdřejmost!
A jak se vidím já...?
No tak jak mě vidí...
Jsem dědova Miluška,maminčin Hujer,tatínkova princezna,učitelský šplhoun a kamarádská vrba!


Blogerka Lexi ohodnotila můj blog...

14. listopadu 2012 v 19:10 | Tessie♥ |  HOT News
První dojem
Připomene mi to módní blog a blog o povídkách. Slabší design trochu dojem kazí, ae to nevadí
9/10
Design
Jak už jsem řekla, je "slabší". Ale nejsou tam tmavé barvy, což mi pomáhá přimhouřit oko
8/10
Menu
Zase to co mi vadí :D Obrázky.. A to hledání taky kazí dojem
8/10
Články
Nadchly mě názvy tvých článků. Dáváš si nad nimy práci? Jsou super :) Líbí se mi obrázky v článku. Nejsou přehnané + píšeš super(Díky Lexíí)
10/10
Návštěvnost
Myslím že hodně slabé na to, že máš blog přes rok. A proto dávám
6/10
Aktivita
Někdy nějaký výchylek, ale jinak super
9/10
Celkem: 50/60

PROŠLA JSI!

Děkuju moc Lexí!