Bláznivky : Školní soutěž popularity - 6.kapitola

28. září 2012 v 10:41 | Tessie♥ |  Bláznivky - Školní soutěž popularity
Zuri plánuje krutou pomstu Jamesovi za to,co jí provedl,Rosie se snaží být ve všem nejlepší a Courtney je natěšená na večer!


Bláznivky : Školní soutěž popularity
6.kapitola
Rande!
Pátek

,,Takže co?".,,Nic!" prskala Loi.,,Okamžitě mi vysvětli proč,když máme odpoledne konečně volno půjdeš raději za Chrisem než s náma ven!".,,Rosie už to pochop!Každej nemá tolik času jako ty a já ho musím dělit mezi vás a Chrise!Neviděli jsme se celý týden,takže prostě jdu s ním a konec,puntík,tečka!". odpověděla Loi a ještě naposledy se podívala do zrcátka na svůj make-up.,,Ahoj holky!" odpověděla a vyrazila ze školy.

,,Ahoj zlato!" skočila Chrisovi do náručí.Sladce jí políbil a společně odcházeli.,,No a je v tahu." neodpustila si Rosie jedovatou poznámku.,,Kde se v tobě neustále bere tolik pesimismu?".,,Drahá Destiny jestli sis nevšimla jsem taková od června!".,,No jo já zapoměla na Felouše!".,,Hrr!" vystartovala Rosie.,,Klid!".,,Ty se do toho nemotej Zuri.".,,Okey!".,,Nehodlám to celé zase řešit.Radši půjdeme,ne?" vyzvaal je Destiny.,,Souhlas!" broukla Sam a parta vyšla ze dveří jako stádo koní.

,,Děláte mi ostudu!" prskala Rosie.,,No jo furt." Courtney si rukama hladila sametový topík a neustále zadržovala dech jako by se potápěla.,,Co to děláš?".,,Nic Samí.".,,No vypadáš na to,no" smála se Sam.,,Né vážně Courtney,děsí mě to!" popichovala jí Destiny.,,No fájn odpoledne něco mám!".,,Takže ty taky nejdeš?".,,Ano Rosie,taky nejdu.".,,No jo radši už běž.".,,Mějte se holky." rozloučila se Courtney a ačkoliv na sobě měla podpatky poprvé v životě v celku bravůrně na nich dokázala běžet.

,,Nepříjemnou část programu máme za sebou." pousmála se Rosie na zbytek své party.Zamířili přímo k cukrárně,což bylo jejich nové utočiště,protože Rosie odmítala dál okupovat fotbalové hřiště.,,Dobrý den!" pozdravili všechny spořádaně.Zuri si objednala čaj,Rosie latte,Sam velkou kofolu a Destiny oříškové cappuccino.,,Příjemné odpoledne!" pronels Zuri poněkud nostalgicky a usrkla si svého čaje.Všechny se smály a povídaly si.

* * *

,,Páni Courtney tobě to ale sluší!" pronesl Ray.,,Děkuju,tobě taky!" řekla Courtney a mávla rukou jakoby tak vypadala každý den.,,Tak kam půjdeme?".,,Chtěl jsme tě vzít na pizzu.Máš jí ráda?".,,Ano a moc!".,,Tak půjdeme?".,,Ovšem!" chytla se ho Courtney za ruku a společně se vydali k pizzerce.

,,Dobrý den!" pozdravila Courtney zatímco Ray jí šel pověsit bundu na věšák.,,Díky.".Oba se posadili ke stolu,když v tom Courtney zaslechla známý smích.,,Takhle se přeci směje Loi!" pomyslela si.,,Musím si odskočit." řekla Rayovi a šla zjistit jetsli je to opravdu Loi.Kráčela uličkou mezi stoly a pak nahlédla přes malou zídku u pece.,,Sakra!" pomyslela si,když uviděla Loi a Chrise.Nechtěla totiž,aby o jejím vztahu s Rayem někdo věděl,dokud jim to nebude chtít říct sama.

,,Jé ahoj Courtne!" zamával jí Chris.,,Pozdě!" řekla si Courtney v duchu a otočila se ke Chrisovi a Loi.,,Ahoj vy dva.".,,Courtney,co ty tu děláš?" ptala se zvědavá Loi.,,Ale nic." máchla Courtney rukou.,,Zlato,už je tu číšník,jakou pizzu si dáš?" objevil se najednou Ray přímo za ní.,,Zlato?" vykulila Loi nechápavě oči.,,Fájn!Radním s Rayem,ale nikomu to neříkejte prosím!Řeknu vám to někdy všem!" přísahala Courtney.,,Neboj se,nic neprozradím!" usámala se Loi.,,Nechcete si k nám přisednout?" navrhl Chris.,,Skvělý nápad!" usmál se Ray a společně s Courtney se posadili.

,,Co to bude?" zeptal se podrážděný čísník.,,Pro mě prosím jednu pizzu s kuřecím masem!" řekla Courtney.,,Skvělá volba zlato.Dám si to samé.".,,Prosím o jednu vodu a zeleninový salát se sýrem a masem" usmála se na číšníka Loi.,,A pro mě jednou ten steak." řekl Chris a chytl Loi za ruku.

A tak tam seděli a bavili se spolu všichni čtyři při společné večeři a náramně si to užívali.

* * *

,,Zuri!Miláčku doběhni nám pro pizzu k večeři!" poprosila Zuri její maminka.,,Jo hned půjdu." odpověděla Zuri a zaklapla notebook,oblékla si bundu a vydala se na cestu.Cestou potkala Patricka.,,Ahoj!" pozdravila ho ze slušnosti.,,Ahoj Zuri!" podíval se na ní trochu smutně Patrick.Ona se však vesele usmála,aby mu dokázala jak už ho nepotřebuje.Vrazila do dveří pizzerie,když v tom spatřila Loi,Chrise,Courtney a někoho,koho doposud neznala.

,,O můj ty bože!" pomyslela si Courtney.Uviděla v očích Zuri,že se jí ten kluk líbil a potají doufala,že se jen Courtneyin kamarád.,,Vím na co myslíš!" pomyslela si Courtney a otočila se na Raye.Svými dlaněmi mu chytla tváře a přitisla jeho rty na své.Bylo to poprvé co se líbala a takhle si to nepřectavovala ani v tom nejdivočejším snu.Nakonec se z obyčejné pusy vyklubal asi pětiminutový polibek.Nic krásnějšího nezažila a cítila obrovskou euforii citů.

Zuri an to vše koukala od stolu kam se posadila a čekala na svou pizzu.Tiše jí záviděla,ale přitom jí to přála.Nebyla si ale tak uplně jistá,jak s touhle informací naloží a jestli se o ní s ostatními podělí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zuri Zuri | 28. září 2012 v 10:53 | Reagovat

Taky sem zvědavá co udělám... :-D  ;-)

2 Renda♥ Renda♥ | Web | 28. září 2012 v 10:58 | Reagovat

ahoj na mím blogu startuje soutěž o super ceny a jestli se máš zájem zůčastnit nebo se stavit na můj blog nebo něco tak tady máš odkaz: http://renaninan.blog.cz/1209/soutez#pridat-komentar

jinak přeji hezký den

3 *Rosie* *Rosie* | Web | 28. září 2012 v 11:54 | Reagovat

Z toho jak Ray neustále říká Courtney ,,Zlato!" bych vyrostla!!!!! :-P

4 Elík Elík | 28. září 2012 v 12:17 | Reagovat

Jůůů... :-)

5 damselcheetah damselcheetah | Web | 28. září 2012 v 19:05 | Reagovat

Bláznivky jsem teď četla poprvý a je to povedený)) Pěkné ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama