Bláznivky : Školní soutěž popularity - 5.kapitola

23. září 2012 v 13:17 | Tessie♥ |  Bláznivky - Školní soutěž popularity
Naštvaná Zuri doma pláče a momentálně nemá náladu hledat někoho jiného!Zato Courtney je nabitá energií,kterou jí už přes týden dopuje jediný člověk - RAY!


Bláznivky : Školní soutěž popularity
5.kapitola
Konečná stanice!
Čtvrtek

,,Tak ještě jednou zlato!Zítra píšeme z matiky,to znamená,že nemám čas!" snažila se Destiny utvrdit Rosie.,,Nezájem!".,,Laskavě to pochop!Já nejsem dokonalá šprtka jako ty!Takže klid zbraní.".,,No fájn!" pronesla Rosie.,,Holky dnes se to ruší!" křikla na celou šatnu Sam.,,Jo!" plácly si Zuri a Loi.,,Stejně jsme chtěli jít nakupovat." mrkla Loi a táhla kamarádku ven ze školy.,,Čáu!".


Courtney na to nic neříkala jen tiše seděla na lavičce.,,Hrr!Zníčili mi plány." soptila pořád trochu naštvaná Rosie.Sam se musela tiše smát.Přišlo jí směšné jak se kamarádka rozčiluje kvůli malichernostem.Vyřítili se ze šatny,bez jediného rozloučení.,,Nazdar!" křikla za nimi Destiny a práskla dvířky od skříňky.,,Měj se Courtney!" rozloučila se a vyběhla také ven.

Nasadila si špunty do uší a oblíkla bundu.Pak tiše opustila šatnu i Courtney.Bloumala městem,když v tom si uvědomila,že každý čtvrtek jsou tréniky.Nohy začaly zrychlovat až skoro běžely ke stadionu.Vtrhla dovnitř a znovu spatřila Raye!Najednou se jí začaly podlamovat kolena.,,Sakra!" pomyslela si.,,Jé ahoj Courtney!" mávl na ní Ray.Courtney najednou vyskočil na tváří blbečkovský úsměv!,,Jak se máš?".,,Mám se fájn a ty Rayi?".


,,Jo já taky,jen Courtney než mi zase utečeš...!" než to Ray stihl doříct volali na něj kluci.,,Hele Rayi nech tu sukni na pokoji a jde se hrát!".,,Omluv mě Courtney.Počkáš do konce,prosím?".,,Samozdřejmě!" usmála se Courtney a posadila se na tribunu.

* * *

,,Konečně je konec!" mrknul na ní Ray.Přišel za ní a tvářil se jako štěně.,,Copak jsi mi chtěl říct Rayi?".,,Víš Courtney minule jsme to nestinul,ale nešla by jsi někdy ven!".,,Wow,juchů,jo jo jo!" honilo se Courtney hlavou.,,Tak jo,to zní fájn!" projevila se navenek.Byla to ona kdo má rande.Není to ani Zuri ani Loi a její Chris,ale ona!Vyšli ven ruku v ruce a před stadionem se rozloučili.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 *Rosie* *Rosie* | Web | 23. září 2012 v 20:41 | Reagovat

hmmmm zajímalo by mě jak se rozloučili..... :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama