Bláznivky - Úvod + postavy

11. července 2012 v 16:11 | Tessie♥ |  Bláznivky - Báječné léto
Naše nová story nese název bláznivky.Zajímá Tě o čem to bude a kdo tam bude vytupovat.Tak neváhej a přečti si to!


Zdravím Vás.Mé jméno je,no na to vlastně nesejde.Prozradím vám jen jednu maličkost,ta potrhlá partička kamarádek,o které vám budu vyprávět je ve skutečnosti plná normálních holek,to jen okolní svět se zbláznil.Vím to,protože jsem jedna z nich.My jen jendnoduše nezapadáme do davu,jsme originály a nikdo nám nikdy nevezme naše přátelství!

Destiny DellaValle :


O Destiny...
Věk : 14
Zájmy: Zumba,jízda na kole,chatování
Oblíbené:
Barva : Žlutá
Jídlo : Burákové máslo a ananas
Telka : Simpsonovi a GG
Slabost : Josh Allen

Destiny v partě platá za tu,která se vyzná v klucích,trendech i celebritách.Často překypuje elánem a chutí dělat věci,které by ostatní ani za nic nenapadli.Dalo by se říct,že z celé party je to největší blázen se smyslem pro humor.Díky své střeštěnosti se občas dostane do pěkné šlamastiky a neřeší to jinak,než dalším průšvihem.V minulosti špiclovala pro školní FBI team,který tvořila jen ona.V jádru je ovšem křehká a nemůže se zbavit své pohnuté minulosti - Joshe Allena,kterého má stále a pořád ráda!

Destiny má oválný obličej,který zdobí velké modré oči jako pomněnky.Dominantní nosík však nezastiní plné a výrazné rty,které jsou často potřené jahodovou pomádou.Maluje se velmi decentně ale když vyráží do společnosti umí udělat s líčidli hotová kouzla.Dlouhé světlé vlasy nosí rozpuštěné nebo v elegantním drdůlků.

Rosie Mariane Linaberry:


O Rosie...
Věk : 13
Zájmy : nakupování,chatování,Pitbull
Oblíbené :
Barva : Fialová
Jídlo : Sprite a čokoládové hoblinky
Telka : Hotel Paradise a Kobra 11
Slabost : Felix Hotz

Rosie je v partě něco jako v těle ledvina.Všechny problémy urovná a vyřeší s elagancí sobě vlastní.Nikdy se nevrhá do ničeho po hlavě.Dalo by se říct,že je pravým opakem Destiny.Ostatním se občas zdá,že se kvůli své zodpovědnosti okrádá o to pravé dobrodružství a nebo,že je až moc přehnaná Barbie.Odmítá vlést do rybníka,bojí se staršího ročníku a na schovávanou hraje sakra dobře,zvlášť,když se schovává před Felixem,který randí stou ošklivkou Gabi.

Rosie má hranatější obličej,na kterém nelze přehlédnout výrazné rty.Obličej je rámovan nádherně lesklými a dlouhými vlasy v hnědé barvě.Krásná je od přírody a make-up je slovo,které by hledala ve slovníku.Vlasy nosí často v culíku,drdolu nebo jinak upravené,nejkrásnější je ale,když si je rozpustí.

Zuri Hallie von Bicmarken :

O Zuri...
Věk : 13
Zájmy : HipHop,kluci,flirtování
Oblíbené:
Barva : Fialová a modrá
Jídlo : Pizza
Telka : Jsem v kapele!
Slabost : zájem o Patrica Wolche v poslední době opadl

Zuri s primadonskými sklony a potřebou vypadat vždy perfektně doplňuje ostatní svými poznámky o světě aktuálních trendů.Je zvyklá na pozornost kluků a plně si je vědoma toho,že se jim líbí.Zájem kluků si získala i svou přitakávající a klidnou povahou ve společnosti.I když občas se přestane kontrolovat a ve zmatku je schopna udělat věci katastrofických rozměrů.

Zuri má oválný obličej.Veliké a zářivé šedivé oči nás upoutají na první pohled.Drobný nos a úzké rty obličej pouze doplní.Její tmavě hnědé vlasy nosí pořád vyžehlené a rozpuštěné.Má potřebu vypadat žensky a svůdně,ale s líčením to nepřehání.Vystačí si s pudrem,make-upem,řasenkou a stíny a všechno doplní malinovým leskem na rty.

Samanta Brooks :

O Samantě...
Věk : 13
Zájmy : kočka Lea,počítač
Oblíbené:
Barva : zelená
Jídlo : ve směs všechno
Telka : Simsponovi a Comeback
Slabost : zvířátka!

Sam je klidná a milá část partičky.Občas jí ale popadne nezadržitelná zlost a probudí se v ní neurotička.Má ráda zvířátka a doma má pejska a kočku,o které se moc dobře stará.Vždy ráda pomůže,když má někdo v partě trable ale problémy s kluky nebo make-upem vyřešit neumí.Ovšem nechá si v tom poradit a ráda!Nad každým krachem se zastaví a z každé chybičky poučí.Je to velmi citlivý tvoreček se sklony k perfekcionalismu,ovšem má své hranice a ty nikdy nepřekračuje.

Samanta se chlubí kulatým obličejíčkem a výrazným nosánkem.Šedivá očka má schované pod ofinou svých hustých vlasů.Na jejich rtech panuje téměř pořád úsměv.Je to věčná otimistka.Ráno oči obtáhne tužkou na oči a řasenkou,nic víc nepotřebuje a i tak vypadá skvěle.Vlasy nosí rozpuštěné a ofinu zčesanou do čela.

Loi Baldwin :


O Loi...
Věk : 12
Zájmy : kluci,oblečení,kamarádi
Oblíbené:
Barva : všechny
Jídlo : Mozzarelová pizza a cola
Telka : Hotel Paradise
Slabůstky : neznámí fešák z tanečních!

Loi je v partě ta co má největší zkušenost s kluky a to i navzdory tomu,že je nemladší.Rozhodně v nich ale ještě neumí číst.S krasavcem jako je ten z tanečních se neodvážila prohodit jediné slůvko.Andílek s nevinnou tváří má na svém kontě už celkem dost trapásků i průšvihů,jenže kdo by vinil takovou lilii.Touží po tom,aby se jí konečně splnil sen o velké lásce.O takové jakou jí líčila Destiny téměř v slzách.A myslí si,že narazila na správného kandidáta...

Loi má kulatý obličej a z celé partičky má asi nejkrásnější vlasy.Pěkné,lesklé a od přírody kučeravé.Prostě neokoukané.Oči šedé,nosík drobný a rty plné co víc si ještě mohla do vínku přát.Líčí se velmi decentě a za každých okolností jí to sluší..i když vyleze z chlorovaného bazénu a má červené oči,ručím vám za to,že by vám spadla pusa až na zem.

Courtney Delasei :


O Courtney...
Věk : 13
Zájmy :počítač,Facebook a kamarádství
Oblíbené:
Barva : Červená
Jídlo : od maminky
Telka : Simpsonovi
Slabůstky : Dylan Lavoi

Courtney platí v partě za tu vystrašenou.Kluci - pomoc,cizí lidé - pomoooc!Ovšem když to pomůže milostnému vztahu kamarádky je ochotná sednout si i na tribunu na hřišti.Při diskuzi o modě nebo klucíhc ze školy něco řekne zřídka kdy,ale jak je řeč o sociální síti Facebook je ve svém živlu.Právě tam si totiž dopisuje s krasavcem Dylanem.Je jí jedno,že je zadaný.Ta holka přestala existovat!Na scéně je ona a je připravená ho ulovit stůj co stůj.A když to nevýjde,pojede přeci na tábor a tam je kluků víc než dost!

Courtney má kulatý obličej.Modré a průzračné oči jsou hluboké a velké.Droboučký nosík a v celku normálně poloplné rty.Líčení moc nefandí.Ona je přirozeně krásná a nemá za potřebí na sebe patlat tunu make-upu.Vlasy nosí rozpuštěné nebo v culíku.


Josh Allen:

O Joshovi...
Věk : 15
Zájmy : Počítač
Oblíbené:
Barva : zelená
Jídlo : cokoliv až na papriku,rajče a houby
Telka : Dannyho parťáci a Partička
Slabost: nejspíš ta blondýnka!

I kdyby nad tím Destiny přemýšlela celé noci,nepříjde na to proč se zamilovala zrovna do kluka,který prosedí celý den u počítače,ve škole je ten nejméně zajímavý a jídelně neslyšitelný.Asi právě proto.Bohůžel co bylo to bylo..jejich vztah je pryč,její láska však přetrvává a každým dnem to bolí víc a víc.Možná mu to dojde,a když bude jen o dlašího zamilovaného blázna víc.

Josh se pyšní oválným obličejem a jantarově hlubokými očky.Dominantní nos zastiní jen plné rty.Destiny připadá sladké když se usměje tím svým blbečkovským úsměvem a objeví se ten zub co vyčnívá,i když nosil rovnátka.Ten zoubek je prostě menší a mnohem roztomilejší.Všimnete si toho,ale jen když se usměje z blízka.Hnědé husté vlasy vonící po mátě má klukovsky rozcuchané.

Felix Hotz :

O Felixovi...
Věk : 15
Zájmy : fotbal,fotbal a zase fotbal
Oblíbené:
Barva : hmm,zeptejte se Rosie
Jídlo : Pizza
Telka :Fotbal a Partička
Slabost : Gabi

Rosie nikdy nechápala pojem biopolární a říkala dokonce biopohlavní.Ale destiny jí vysvětlila,že Felix má biopolární vlasy a díky schovce,kterou s ním hrála na to taky přišla.Normálně modré,ale když se na ní podíval byli černé.Je hříčkou přírody.Jižanský typ se severskými rysy.no vážně má černé vlasy a snědou kůžu ale oči má modré.Rosie doufala,že jednou dospěje a všimne si jejich citů ale nestalo se tak a ona je připravená zapomenout,už jen protože chodí s Gabi!

Felix jak už bylo řečeno má černé vlasy,které jsou často přilepené na spoceném čele a má snědou kůži,která v červeném tričku vypadá báječně (nemyslíš Rosie?).Jeho oválný obličej zdobí velké modré oči,drobný nos a úzké rty.Smích projevuje hlavně hlasitou formou a zní jako hyena a to je první věc,kterou o něm díky FBI věděla.

Patrick Wolch:

O Patrickovi...
Věk : 15
Zájmy : Fotbal a Partička
Oblíbené:
Barva : Modrá
Jídlo : Jako všichni kluci.
Telka : Partička
Slabost : zrzavá Elisé

Jednu chvíli už se zdálo,že se Zuri randí,ovšem svou otevřeností to Zuri asi pokazila.Nebyl připravený sklidit takovou porci informací a radši srabácky vycouval.Navíc se zamiloval do zrzavé Elisé,která ovšem nemůže Zuri ani v nejmenším konkurovat.Partick hraje stejně jako Felix fotbal za městské družstvo.Zuri je ovšem rozhodnutá mu to dát sežrat.měl by se mít na pozoru.

Patrick má kulatý obličej a na něm malé šedomodré oči.Drobný nos a plné rty dominují jeho obličeji a celé sportovní postavě.jeho krátké,hnědé vlasy má pořád rozcuchané a nedbalé,i tak ale Zuri příjde sladký.

A jak vypadají ostatní...?

Zrzavá Elisé..


Ta bloncka...


Gabi...

Co myslíte..bude se vám příběh téhle šílené party a její zběsilé letní dobrodružství líbit..?ručím vám za to,že tohle bude stát za to...žádná přehnaná porce romantiky jako v Tanečníkovi,žádná ješitnost z Amandy..tohle je čistě kamarádská show!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Miley Miley | Web | 11. července 2012 v 19:56 | Reagovat

Tak to je ta nejstřeštěnější věc kterou jsem kdy vyděla!!! Ale asi právě pro to se mi to děsně líbí! Jo s těma očima jsi to prohodila: normal- černé, na mě- modrý! jo a můžeš mi říct jak mám začít nový život od 0, když mi ho tekhle připomínáš....? :-P

2 Lessie Lessie | 12. července 2012 v 15:51 | Reagovat

..tenhle příběh se mi bude hodně líbit!!!! :-D  :-D

3 Elík Elík | Web | 12. července 2012 v 19:25 | Reagovat

Mě se taky bude mooc líbit.. :D :-D  ;-)  :-)

4 elisaphotography elisaphotography | 21. července 2012 v 7:55 | Reagovat

Kdo je Elisé?? :P
Tak nějak se  těch postavách začínám vyznávat :DD**

5 Teleyka Teleyka | 25. srpna 2012 v 21:16 | Reagovat

...ten bude fakt nejlepší....:D :-)

6 Chloé Chloé | E-mail | Web | 14. října 2012 v 4:33 | Reagovat

Takhle jsem si je nepředstavovala :D Ale pěkné))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama