Červenec 2012

Pause

29. července 2012 v 17:47 | Tessie♥ |  HOT News
Vyhlašuji blog pauzičku.Pojedu opět vydělávat korunky do prasátka a nebudu mít čas přidávat nové příspěvky.Na nové kapitoly Bláznivek se těšte tak za týden,protože dřív to nestihnu.Aspoň budete napnuté a já to budu mít celé lépe promyšlené.

Chtěla bych se ti omluvit,Elle.Vím,že jsem to slíbila ale proud vypadnul i tady u nás a tak jsem byla odkazaná jen na svůj mobil s poloviční baterkou...slibuju,že za týden to vážně napíšu..!

26.-27.červenec - Brigádička!

27. července 2012 v 16:59 | Tessie♥ |  Diary
Do práce a vstáváme!Ách jo.Vzdálenost pěti kilometrů se mi na strém kole,které nepřehazuje zdála jako sto kiláků a ještě když jedete rozespalí,nejede se zrovna příjemně.Práce v zahradnictví bylo vážně hodně a byla ohromě vyčerpávající a to jak včera tak dnes.V tom nepřectavitelném vedru jsme tahali cibuli!Umíte si to vůbec přectavit jaké nám bylo vedro.Cestou zpátky se mi zamotala hlava a pěkně jsem sebou plácla na zem.Odpoledne odešla Marky i Hanka a tetě taky nebylo nejlíp.Takže jsem tam zůstali s Pepou sami a musím říct,že se zdá,že není zas tak hroznej.Kamarádštější pokec jsem nezažila tenhle měsíc snad ani jednou.Za dva dny jsem si vydělala (sice těžce) pěkné korunky.A k obědům byl boršť a holandský řízky s kaší...a něco vám řeknu p. Hurychová vaří nejlíp na tomhle světě!


24.-25.červenec - kapitola s názvem ,,Tohle je moc!"

27. července 2012 v 16:52 | Tessie♥ |  Diary
Stanování se nepovedlo tak jak mělo.Odpoledne se celkem dalo přežít.Vlezla jsem do svých plavek a skočila pod hadici (u babičky není bazén) a pak v její knihovně našla příběh s názvem ,,Vila Mirabella!".Okamžitě jsem se začetla.Nádhernou idylku na balkonku mi pokazil dětský známý křik.Jako bych to čekala - jeho sestra a on byli venku.Ona dováděla v bazénu a on seděl na houpačce.Jžš mě bylo tak trapně,to poslední co potřebuju je,aby mě znovu viděl v plavkách.Zapadla jsem k telce a čekala na Týnu.

Postavili jsme stan a do jedenácti blbli venku.Chodili jsme okolo baráku,běhali po poli a váleli sudy z mírného kopečka,kradli maliny no prostě a jednoduše si užívali.A po tom,co jsme zalezli do stanu nás nenapadlo nic lepšího než někomu napsat!Vyhráli kluci z devítky!Ách jo,to byl zase jednou nápad.Na druhou stanu neznám nikoho jiného kromě nich a mé nejlepší kamarádky,kdo by byl schopný si se mnou psát do půl druhé ráno.

Po probuzení jsem se jen modlila,aby nebyl venku,třeba v té straé garáži nebo ho babička neposlala nasypat slepicím.Povedlo se.Ale moje babička mě poslala do města pro chleba!To zase bylo řečí od té prodavačky.,,No teda ty jsi celý Pavlík!" rozplývala se - pro informaci vy drbničky můj tatínek se taky jmenuje Pavel Smějící se!

Celý den jsem byla živa jen z knihy ,,Vila Mirabella" a z televizních pořadů.Při téhle nudě jsem koukala i na Hříšnou lásku a připadalo mi to normální.Jindy bych to okamžitě přepla nebo dabovala,ale něco uvnitř mě,mě nutilo se koukat.Tyhle dva dny hodnotím přímo katastrofálně.


Au revoir!

24. července 2012 v 9:20 | Tessie♥ |  Tessie
Au revoir,můj milovaný blogu.Na dva dny odjíždím k babičce na prázdniny,pod stan.Jsem domluvená s Týnou a moc se na to těším.Prý tam má být i on,ale to mi nevadí.Nenechám si tím zkazit léto.No a až přijedu od babičky budu se věnovat samým bohulibým věcem - áno,konečně půjdu na brigádu vydělávat korunky.Během brigádky ale tu a tam něco přidám,nebojte...

P.S.-Když se mi bude chtít a budem na fotkách ze stanování vypadat jako lidi,tak se tu o ně s vámi možná podělím.

Užívejte si prázdninek..nejsou věčné!


Bláznivky -10.kapitola

24. července 2012 v 9:18 | Tessie♥ |  Bláznivky - Báječné léto
Pro některé je první ráno shledáno největší noční můrou.Pro někoho konečně začalo léto a někdo je unešený ze své lásky!Rosie jako první věc ráno hledala koupelnu - veřejnou!!Taková potupa nema v historii obdoby...


23.Červenec - Štěstí?To se mě netýká!

23. července 2012 v 18:33 | Tessie♥ |  Diary
Jak lze soudit už podle názvu,ano neměla jsem příjemný den.Ráno všechno v pohodičce,snídaně bez problému a dopoledne jsem sledovala Simpsonovi a vytvářela svůj nový ,,romantický" desing a ještě vytvořila menu kamarádce.Všechno bylo fájn.Jela jsem ale k babičce na oběd!Ano,ano k TÉ babičce!Pro ty co nevědí.Můj ex má babičku,která bydlí hned vedle mé babičky.Co víc si přát,než ho tam potkat.A přesně to se mi stalo.Vypadala jsem jako totální balík s drdolem na hlavě a s tričkem,které z mody vyšlo dříve než do ní vešlo!Nic na tom nespravil ani výborný oběd.Tahle pecka mi totiž zkazila náladu totálně....
Večer se ještě vypravím do tanečních a uvidím jestli mě vážně viděl nebo jen slyšel.Přála bych si tu druhou možnost.

Bláznivky -9.kapitola

23. července 2012 v 16:35 | Tessie♥ |  Bláznivky - Báječné léto
Den D nadešel.Sam samou nedočkavostí nemůže dospat.Rosie vyspává a stále se jí nikam nechce,ale nakonec usoudí,že by jí pobyt v přírodě mohl pomoci.Navíc bude daleko od Felixe,Gabi a ostatních starostí...

Téma týdne - Měsíc

23. července 2012 v 16:04 | Tessie♥ |  Téma týdne
Tajemný,zářivý,magický měsíc.Pro někoho je to možná běžnou součástí života.Pro někoho je měsíc nádhernou,záhadnou magickou věcí,kterou s respektem a úctou sleduje.Je vážně zajímavý...Přívalová vlna novinek

23. července 2012 v 14:22 | Tessie♥ |  HOT News
Zdravím Vás!
Za měsíc a dva dny to bude přesně rok,co se v mé hlavince utvořil nápad založit si blog.Během roku si prošel několikrát změnami desingu.Napsala jsem několik příběhů a recenzí.Přestalo se mi to ale líbit a proto v mé hlavince uzrál nový nápad.Smažu všechny rubriky až na jednu - stories!A začnu psát články o trendech a celebritách znovu od začátku.

Další věc,kterou jsem vám chtěla říct je,že mě napadlo založit tady na blogu online poradnu.Když budeš mít nějaký problém s tím jak se obléknout nebo vyzrát na kluka napiš mi o radu.
Doufám,že se vám můj nový blog bude líbit a zamilujete si ho stejně jako ten starý!

Vaše blogerka Tessie
xoxo!


Nový romantický desing

23. července 2012 v 11:26 | Tessie♥ |  HOT News
Dnes ráno,když jsem vytvářela nový styl meníčka mé kamarádce Elle (Friendly blog -vz.Affilates),popadl mě můj tvurčí duch a musela jsem předělat desing i sobě.Nevím jak se líbí vám,ale dala jsem si docela záležet a obrázky do meny jsem hledala asi hodinku,aby byli krásné.
Tak co na něj říkáte vy..?
Líbí se vám..?