Květen 2012

29.květen-školní akademie

31. května 2012 v 21:32 | Tessie♥
Chystáme se na to každým rokem touto dobou!Naše každoroční akedemie,jak já s oblibou říkám ,,Show-udělej ze sebe co největšího pitomce!" a někdo se nemusí ani moc snažit a nebo to za něj udělají rodiče.Každopádně dopoledne bylo plné zajímavých vystoupení.Nejvíc mě zaujala Červená karkulka v pojetí našich sladkých druháčků.Absolutně otřesný mi přišel disco výstup (možná by někdo mohl namíchnout že discetka a zumbistka se nemůžou rovnat,ale říkám vám,že Zumba je do rytmu hudby a tohle bylo jedním slovem otřesné!) a ten blb a jeho tlupička okolo se z ní mohli uslintat.Jžš ani prsa,ani prdel to nemá a dělaj z ní druhou JLo.Už,aby byla pryč!

No každopádně se svou šikovností jsem si málem zlomila nohu.Nevím co na chybování příjde někomu vtipné a tohle zvlášť bolelo,když se tě zastala jen nejlepší kamarádka,která jako jediná měla strach jestli mám nohu v pohodě.Naštěstí jsme jen blbě šlápla a nic to nebylo.

Odpoledne už to bylo horší.Hned po tom co jsme vylezla na jeviště a uviděla známe tváře:rodiče,u.Vlčkovou,třídního učitele,tetu aj. nemohla jsem se přestat smát a myslím,že Ai se ei te pego a TACATA´ patřili ke zdařilejším vystoupením.

Vaše chroměnka Tessie♥

10 dalších maličkosti o Tessie

28. května 2012 v 17:31 | Tessie♥ |  Tessie
Možná to víš možná ne...jsem pošahaná,bláznivá a absolutně nepovedená..ovšem originál,na který neexistuje jediný plagiát!

Od pondělka do pondělka

28. května 2012 v 16:35 | Tessie♥ |  Tessie
Do prava,do leva,nahoru,dolu,děják,matika...ůf vážně se mi z posledních dnů motá hlava.Jako by nestačila otravná,bolestivá a mučivá každoměsíční návštěva a to vedro okolo je celkem luxusní.Nejen,že si to ty nádhery užívali v Římě,já sledovala souboj s mým vnitřním já a svou trpělivostí,která ačkoliv to byl souboj na tělo vyhrála.Nemohla jsem se vypořádat s tím,že můj bývalý přítel neodjel do Říma taky,hold je to asi pod jeho úroveň,nechci to tu rozebírat.Jsem ale nadšená z toho trička s Homerem Simpsonem..(těšte se na pokračování věcí,které o mě nevíte!)


Víkend byl celkem klidný,ovšem úklid mě zaskočil.Mám nové botičky na klínku (s kytičkama!!),leopadrní vršek k plavkám a nové žabky.Jsem nadšená.Dalo by se říct,že tenhle týden jsme zvládla celkem s rezervou!

Průšvihářka - kapitola čtvrtá

27. května 2012 v 9:33 | Tessie♥
Konečně se blíží prázdninky!

K*rva to se ti povedlo!(2)

26. května 2012 v 11:25 | Tessie♥
Další nálož co mě posadila na prdýlku...Smějící se!

Pozdrav do Říma

23. května 2012 v 17:21 | Tessie♥
Věnováno Elle a Lessie!

23.květen-OMG!

23. května 2012 v 17:09 | Tessie♥
Ách jo,ta škola nabírá s koncem roku na nudnosti,trapnosti a zoufalosti mnohem více než bych očekávala.No vážně...deprimující dokument o první světové válce (roztrhaná těla vojáků není nejkrásnější pohled pro slabší nátury),angličtina mě začíná pomalu nudit a co je horší NEUSTÁLÁ OPRAVA UČITELKY! (opravuje mě a M!Takže takové ty co umí) ostatní nechá klidně přečíst hello jako {hélo} a nic..a my dostaneme cep za všechno!Smějící se
Taky přírodopis.Úča si odjede na výlet do Říma (to jí nikdo nevyčítá ať si jede!)!Jenže nechala nám jako práci pohlavní soustvu!Každý z nás bude mít zápis jiný a písemku dostaneme všichni stejnou.Navíc tohle asi znovu probírat s ní nebudeme (v naší třídě,kde je to samé nadržené prase-viz. naši pánové!) se jí ani nedivím!začínám mít pomalu pocit,že nám učitel pohlavní styk odpírají.V občance schválně učitel zdržuje u práv,v přírodopise nám to dá vypracovat samostatně..a nakonec,abychom to probírali o chemii ne?


To je tedy úroveň!:Miley plivala z okna!

20. května 2012 v 16:13 | Tessie♥
Miley Cyrus (19) je známá hlavně díky roli blond ikony Hannah Montany.Na veřejnosti se chová jako dáma a vystupuje slušně,ovšem v soukromí je to pěkná divočanda.
Jedno odpoledne trávila Miley opalovačkou na balkonku svého hotelového pokoje a neměla nejmenší tušení,že je sledována paparazzi.Ve chvíli kdy plivla přes zábradlí jí fotograf zachytil a nám nezbývá než doufat,že pod balkonkem nikdo nestál a neschytal toto nemilé osvěžení!


zdroj:
inspirace:super.cz
obrázek:ProfiMedia

Průšvihářka - kapitola třetí

18. května 2012 v 21:30 | Tessie♥
Je snadne věřit sprostým lžím,ale kdo dokáže ocenit pravdu..?No uvidíme!

Odpoutání mysli od těla

18. května 2012 v 16:03 | Tessie♥
Odpoutání mysli do těla....blažený stav,kdy na nic nemyslíš a je ti do zpěvu.
Když odpoutám já svou mysl od těla chovám se jako blázen,je mi jedno kdo mě vidí,slyší a co si myslí..protže já to takhle prostě chci.