Duben 2012

Oblékni se jako...Selena Gomez

30. dubna 2012 v 10:44 | Tessie♥
Selena a ten její něžně dívčí styl.Ona je prostě úchvatná a vždy jí to sluší.Jejímu kouzlu podlehl i Justin.Co ovšem musela udělat,aby padl na kolena.Jednoduše byla svá,kouzelná a krásně oblečená!

Čarodejnická Zumba párty

30. dubna 2012 v 7:36 | Tessie♥
Včera proběhla dvouhodinová Zumba párty v nymburké gymplovské tělocvičně.Bylo to vážně luxusní!
Míša (nejlepší kamarádka naší lektorky) nás naučila nějaké nové sestavičky,a dokonce uměla španělsky tak nám něco přeložila.Nechyběl slíbený ovocný bar se salátem,ananasem,mojitem a caipinha,která byla tedy k mojí smůle alkoholická.Byla zde i tombola a moje dvojka vyhrála jako druhá..no není to ironie?
Řeknu vám,že takhle vyřízená jsem byla jedině po brigádě!Ale i tak,neznám lepší způsob jak cvičit,tančit a bavit se.Krásně zabité dvě hodiny!


Já a moje Mae

29. dubna 2012 v 17:11 | Tessie♥ |  Story for YOU
Tenhle příběh jsem psala jen tak z nudy!Není určený nikomu,tudíž je určený všem!
Úvod!
Logana čeká velká cesta do vzdáleného Holandska.Pojede sem studovat chemií,a to se nakonec ukáže jako chytrý tah.Co Logana potkalo se dozvíš z jeho zápisníku!


28.duben

29. dubna 2012 v 9:16 | Tessie♥
Dnešek byl absolutně mocnej!!!
Dopoledne jsme uklízela a pak se vyflákala na asfatovce na bruslích,nic neobvyklého..ale odpoledne,to mě teda dostalo!
Šla jsem k Rosie,kde to mělo celé být.Postupně jsme přišli všechny!Zuri,Courtney,Diana,Jarie a Loi se svou sestřenkou.Já jsem v okně viděla Felixe a křičela to na celý barák.A pak jsme šli s Dianou pro EKO vodu.Já na ní v šatně ,,Hlídej,aby nám neujel,ale počkej na na mě!" a vylítnem z baráku a on jede.Pak jsme slyšeli křik ,,Felixíííí!",museli jsme se Diou hrozivě smát.Přišli jsme a celé jsme jim to převyprávěli a ony prej ,,No mi vystrčili Rosie ven!" a já na ní ,,Si měla říc Ahoj stromečku a mávat!"
Další potom všude samý ,,Mámo!" nebo ,,Jsou to tvoje děti".Další obdoba ,,Přijede strejda Brzda s tetou Lenkou!", ,,A co strejda Pavel?",,Se s ním nebavím!"
*Smích s uživateli-Rosie,Courtney,Zuri,Diana,Jarie,Loi,Felix,EKO voda,buřt,Mámo,kolo po dědovi a kárka
Je vědecky dokázáno,že smích prodlužuje život.Tudíž celá meine Clique je nesmrtelná po dnešním odpoledni!


20 maličkostí o Tessie

28. dubna 2012 v 10:35 | Tessie♥ |  Tessie
Rozhodla jsem se vám svěřit a prásknout vám na sebe pár maličkostí,které podle mě rozhodně nejsou zcela normální!Některé z těchto věcí ne mě možná neví ani má nejlepší kamarádka..

Minulost

28. dubna 2012 v 9:59 | Tessie♥
Tohle téma týdne mě vážně zaujalo!Sama mám celkem pohnutou minulost,a ráda bych jí nechala v minulém roce 2011!Letos už nic takového!
Vážně,přiznám se-úletů s kluky bylo hodně,zamilovanost dvakrát,polibek jednou.Jednou mě ta moje zamilovanost pekelně potrápila na dva roky.Brečela jsem a brečela,stále jen plákání.Momentálně jsem tak nezadaná a svobodná jak to jen jde.Za dva měsíce se i můj poslední klučičí kiks změní v minulost.Ono už to minulostí je,ale stále ho mám na očích.Už,aby vypadnul!
V minulosti se toho stalo hodně a v budoucnu určitě ještě stane!
Kdybych si mohla vybrat chtěla bych žít v období přelomu 19.století a 20.století.Byla bych jistě nějaká chemička,nebo medička.Chtěla bych být pro lidstvo velkým přínosem.Něco jako Mendělejev v sukni,nebo Curie v bledě modrém.
každopádně je důležité se občas zamyslet nad vaší minulostí,poučit se a neudělat chybu a jít dál vstříc budoucnosti!

Holka z půjčovny-kapitola 19

26. dubna 2012 v 18:24 | Tessie♥ |  Holka z půjčovny
Parta začíná mít Caroline vážně plné zuby,proto obětují třeba i svou čest,aby jí konečně dali za vyučenou.Caroline,jak rychle zvládneš běžet na Guccinkách?

Nenič vlasy chemií

24. dubna 2012 v 19:24 | Tessie♥
Vlasy jsou korunkou tvé krásy a chemie předmět ve škole.Dohromady prosím nikdy tyto dva podněty neslučuj.Tady se rovnice Vlasy+Chemie=dokonalost nerovná a musíme vyčíslit tak jdeme na to.Vlasy+příroda=opečovaváné a udržované vlasy!Tak a máš za jedna!


24.duben-Paris a zrcadlo

24. dubna 2012 v 18:26 | Tessie♥
Fjůů nenavidím ten náš ústav.Jednou jsem nej,podruhé ta nejhorší,sakra lidi vyberte si.Sama bych si vybrala zlatý střed,pokud dovolíte!Můj dobrý pocit navazovalo jen mé oblíbené tričko s logem Paris a Eiffelovou věží.Mám pro vás malý tip,pokud mě chcete poznat po té nejdůkladnější stránce,kterou ani já pomalu neznám zeptejte se tý co mě nenávidí.Ona vám poví nejvíc,skoro jako zrcadlo,které vám ukáže vaši nejhorší tvář.Co ona?Ony!Důry,nandy..nepopsatelné.A to se jim snažím pomoct.Jo jasně,mi jí asi tak potřebujeme,ale alespoň si své chybičky umíme přiznat.No a víte co,nebudu to tu dál rozmazávat.Mou dušičku,která měla opět rapidně snížené sebevědomí (a to se tak snažím) jsme uklidnila až doma za pomoci oblíbené šestice na televizní obrazovce!

Holka z půjčovny-kapitola 18

24. dubna 2012 v 17:44 | Tessie♥ |  Holka z půjčovny
Ian je smutný z rozchodu s Keatlin.Rozhodl se pro pomstu,ale na to přeci nebude stačit sám!