Září 2011

Hra na pravdu!

30. září 2011 v 21:33 | Tessie
Hra na pravdu!To je hra při které ti vztanou hrůzou vlasy na hlavě,dozvíš se tak pikantní drby že pčet deseti drbacích bodů ti příjde málo,zjistíš něco víc o svých kamarádech!Ale to musíš vědět jak na to!

○Pravidla hry○
1.Hrajte všichni,nebo nikdo..aby vám u toho někdo asistoval,poslouchal drbíky a sám nic neřekl..to je trochu nefér nemyslíš?
2.Pamatuj si že když se ti kamarádky svěří kdo se jim líbí,budou od tebe očekávat to samé!
3.Hra na pravdu není oblíbená "FLAŠKA"!

A tady máš otázky opravdu na tělo!
♦Pro kamarádky♦
1.Kdy ses líbala na posledy a s kým?
2.Chodila by jsi s klukem (řekni jméno své kamarádky,která má přítele)
3.Jak často myslíš na to že tě někdo pomlouvá?
4.Myslíš si že mají kluci jednoduchý život?
5.Která část těla se ti líbí na klucích nejvíc?
6.Kdyby ses mohla anrodit znova,vybrala by sis jiné rodiče...pozor otázka není vhodná pro jedináčky,děti s rozvedenými rodiči a s dětmi kterým rodič zemřel!
7.Kdybys byla klukem na co bys balila holky?
8.Kdybys mohla jedinou věc v životě udělat znovu jaká věc by to byla?
9.Byla by jsi schopná podrazit kamarádku kvůli klukovi?
10.Jsou pro tebe ex-kluci tvých kamarádek tabu nebo máš potřebu to rozmazávat?
11.Vyspala by ses s klukem,jen proto aby ti nedal kopačky?
12.Brečíš kvůli známkám?
13.Zamilovala jsi se někdy do učitele,lektora,instruktora?
14.Rozešla by ses klukem jen proto že ti nepříjde už dost CooL?
15.Kdyby sis mohla s některou z nás (musíte to hrát v partě) vyměnit tělo a obličej která z nás by to byla?

•Pro tvého kluka•
1.Co jsi si o mě myslel,když si mě viděl poprvé?
2.Chodil jsi už s někým?
3.Co se ti na mě nejvíc líbí?
4.Myslíš si že mám lehčí život než ty?
5.Kdy přesně si poznal že jsi zamilovaný?
6.Opustil bys mě kdybych dala kamarádskou pusu kamarádovi?
7.Myslíš si že umíš dobře líbat?

*zeptat se na to chce ale odvahu!!!


Volná hodina

17. září 2011 v 7:50 | Tessie

Vím že o něčem takovém je článek na Krásná.cz ale i přes to napíšu vlastní verzi tohohle článku!

○Typy jak se nenudit○
1.Zajdi si do mlíkárny koupit třeba limonádu a čokoládou tyčinku a zažeň chmury všedního dne!Jasně komu by se chtělo jít i na celé odpoledne do školy?Nikomu..takže melé povzbuzení-POVOLENO!

2.Buď se svým miláčkem,vím že tohle nemůže podniknout každá holka.Ani já nikoho nemám.Takže když je tvůj kluk z jiné školy,vezmi mobil a konečně mu odepiš na ranní SMSku,pokud chodíš s klukem ze školy,jděte se projít,nebo pokecat na lavičku a když s nikým nechodíš,tak jdi na místo kde se schází hodně lidí (takové je na každé škole,u nás je to zastávka a lavička před školou) a tam se zapoj do rozhovoru s tím sympa týpkem co se na něj sladce culíš div že ti nevypadaj plombičky.

3.Podrbej s kamarádkami!Je to to nejjednodušší co můžeš udělat..takže všechno až na pomluvy povoleno...na přání opraveno!
A speciálně pro někoho!Opakuj učivo..ale to jen pokud píšeš písemku..jinak můžeš dělat cokoliv chceš!

Jak na něj?!

16. září 2011 v 21:41 | Tessie♥
Otázka kterou si klademe denně.Já ti na ní odpovím.Nebudu ti tady dávat rady jako zmaluj s ejako děvka a běž svádět..ale pomocí pár bodíků ti stručně řeknu co se klukům fakt líbí!A jak to vím..z vlastní zkušenosti,ze zkušenosti kamarádek a nebo sem se ptala dobrých kamarádu!Dobře,takže začínáme!

1.Oranžová!
Oranžová..v týhle barvě vypadá každá holka dobře,svěže a upřímě!Takže pokud si vezmeš oranžové tričko,kabelku,náramek,sponku a pokud máš odvahu můžeš i kalhoty!Sluší každé,takže nahod' orange color auvidíš jak sebevědomě budeš působit..pokud oranžovou nemusíš zkus i červenou!2.Make-up!
Takže to je věc,která by se měla probrat!Nemůžu říct co sluší zrovna tobě,protože každé sluší něco jiného.Ale jedno platí pro všechny-Meňe je někdy více!Takže k dokonalosti nepotřebuješ tunu make-upu ani rudou rtěnku...nic nezkazíš když vyskoušíš tenhle look!
○LOOK-Step by Step!○
A.Plet' sjedot' podkladovým krémem nebo lehkým make-up!Pupínky zamaskuj korektorem,nic dalšího nepodnikej
B.Oči obtáhni tužkou na oči..hnědou nebo černou a víčka přetři stíny..nejlépe broskvovými,hnědými...
C.Použíj řasenku ale pozor vytahovat kartáček z tubičky a zase ho tam zasouvat..tím nedocílíš toho že bude na kartáčku více silikonu a že budeš mít řasy delší ale dosáhneš toho že ti řasenka rychleji vyschne!
D.Rty přetři leskem
E.Přestříkej se deodorantem a máš hotovo!

3.Zeštíhli se-->Opticky!
Pomocí malých triků lze dosáhnout toho že si vezmeš ty správné doplňky!Chceš-li vypadat vyšší a štíhlejší kup si dlouhý řetízek,s jednoduchým přívězkem.V obličeji můžeš ubrat dlouhými visacími naušnicemi,chceš upozornit na velká prsa ale chceš zeštíhlit boky kup si široký pásek a dávej si ho pod prsa.Každý kluk se bude dívat jen nahoru a na bříško už nezbyde čas!

4.Nedej najevo svůj velký zájem
Vím že je těžké projít kolem něj a nazačít vyšilovat,zčervenat,začít se smát nebo zklopit hlavu do klína!Né nic z toho!Ty musíš bejt ta co je na koni,ta co je sama a nestydí se za to,ta co chce kluka ale poradí si bez něj ale hlavně ta co je svá!Kluk pozná když se směješ falešně,chováš falešně nebo když nejsi ve své kůži!Neznamená to že když si slyšela že miluje holky v minisukních ty je začneš nosit..protože ty jsi svá jenom v džínách!Věř že on to pozná!


Tak další tipy najdeš brzy v týhle rubrice..:P

Ovocem proti Acne!

11. září 2011 v 18:39 | Tessie 3
Zná to každá z nás!PUPÍNKY!Totální zabijáci sebevědomí!Nesnášíme je..bojujeme všemi možnými prostředky..ale obvykle pupínky výtězí..společně si ale povíme čím jejich výskyt omezit na minimum!

○Jak si udržet pupínky od těla○
1.Nesahej si na obličej,nepodpírej si rukou obličej jako ožrala v hospodě!Na rukou máš hromadu bakterii které jen čekají na příležitost jak se ti usadit na obličejíku!Nedej jim žádnou šanci.
2.Některé holky si myslí že stačí obličej čistit jednou týdně!Omyl..čisti si jí pravidelně každé ráno a večer pleťovým mlíkem,obličejovou vodou a ráno jí natři i lehčím a svěžím krémem.Jedou týdně si dopřej masku nebo peeling
3.Zbytečně si uhříky nenípej..akorát se ti zanítí a podeberou a místo pidimidi pupínku tam bude uhrák jak Petřínská rozhledna!
4.Před menstruací vyraší nějaký pupínek navíc to proto že v těle se mění hladina hormonu.jeden chybí druhý přebívá
5.Mysli na to že v tomhle věku sou uhříky přeci normální

Ovocem proti ACNE!
Je vědecky dokázáno že čokoláda tvou pleť nijak neohrozí.Pozor si dej ovšem na ostrá a kořeněná jídla,smažená jídla,sladké pití to všechno si nech pro občasou radost..věř tvůj obličej tyhle občasné úlety přežije!Pokud se chceš acne do větší míry zbavit mysli na ovoce..nos ho k svačině do školy,k snídani si k bílemu jogurtu a musli dej no misky i maliny a mandarinku!Prostě jez ovoce!Vítamín C je spolehlivým zabijákem pupínků!


Make-up a pupínky-ano jde to!
Při výběru make-upu mysli hlavně na to aby pupínky nepodnicoval k dalšímu šíření.Doporučuju ti Dermacol-AcneCover s olejíčkem z Tea Tree,který má antibakteriální učinky!Zatímco tvoje plet' vypadá jako obličejík filmové hvězdy,ty víš že na ní přece jen pupínky jsou ale make-up je nejen kryje ale i hubí!Takže doporučuji..seženež ho v drogérce do cca 150 Kč

Ashley Tisdale

11. září 2011 v 18:16 | Tessie


Můj první životopis na blogu..čti dál!

Jméno:Ashley Michelle Tisdale
Datum narození:2.7.1985
Místo narození:New Jearsey,West Deal,USA
Znamení:Rak
Věk:26
Ashley začala celkem normálně.Začala učinkovat v seriálech jako je Boston Public,Smart Guy,Strong Medicine nebo Beverly Hills 90210.Zazářila až v seriálu The suite life of Zack and Cody z bratry Sprousovými a Brendou Song kde stvárnila roli Maddie Fritzpatrick-prodavačku cukrovinek a studentku církevní školy.

Od té doby byla Ashley známá.Nejvíce jí proslavila ale role namyšlené barbie girl Sharpay Evansové ve filmu Muzikál ze střední!Od té doby bylo její jméno známé celému světu!O své roli říká že je velmi zajímavá a baví jí hrát zápornou roli,protože taková prý ve skutečném životě není!


○Zajímavosti o Ashley Tisdale○
1.Už ve 12 letech zpívala pro prezidenta USA Billa Clintona.
2.Její přítel Scot je hudební producent
3.Ashley je levačka!
4.Sharpay Evansová kterou stvárnila má jako jediná samostaný celovečerní film (Sharpey's Fabulous Adventure)
5.Ashley si obarvila vlasy na hnědo
6.Její nejlepší kamarádka je Vanessa Hudgens a Lukas Grabel (její filmový brácha)
7.Má starší sestru Jennifer

•Foto Galerie•Ďábel nosí Pradu!

10. září 2011 v 8:56 | Tessie
The Devil wears Prada (Ďábel nosí Pradu).
Andrea Sachs (Anne Hatway) je mladá a chytrá žena.Jde na pracovní pohovor do redakce časopisu Runway.Práce pro kterou by miliony žen vraždili získá právě Andy která o modě nemá ani šajna.Prtolouká se jak to jen jde.Soudě podel jejího vzhledu nemá v redakci modního časopisu opravdu co hledat je to vlastně film na téma Ošklivka Katka!A neulehčuje jí to ani sekretářka Emily (Emily Blunt) a proto to má u šéfredaktory Mirandy Prestleyové (Meril Streep) těžké!

Runway je něco jako bible pro New Yourk!A Miranda vládne jako královna s tvrdou rukou,ovšem s dokonalými nehtíky!Celý svět zná Runway,a proto má Miranda tak vysoké požadavky že každá asistentka která má trošku sebecty odejde.Přesto by miliony New Yourčanek zabíjeli jen pro tuhle práci!Andy se sem možná nehodí ale má něco co ostatní asistentky postrádali-Neumí prohrávat a nehodlá se smířít s porážkou!

Aby se Andy udržela musí se měnit podel Mirandiných parametrů!Se svým kamarádem z redakce Jamesem brzy zjistí jak se píše Gabbana a už si ho neplete z Dolcem,umí mluvit o modních trendech a chodit na podpadkách jako modelka!Čím víc se z ní ale stává tkz. klaperka začína Andy vidět i očima Mirandy tento užasný svět mody plný reflektorů a krásných oblečku..ovšem tento průmysl si žádá i velké oběti!Písničky:

Školní jídelna

10. září 2011 v 8:33 | Tessie
O školních jídelnách v České Republice se toho řeklo už dost na to aby si to člověk přebral hezky po svém.Upřímě vám n arovinu řeknu že u nás občas udělaj něco co by ani prase nesežralo.Na druhou stranu si to vemte že kuchařky vařej celý den!Rozhodla sem se zeptat tří kamarádek (jedna se mnou chodí do školy) jaké jídlo vaří u nich..a odpovědi myslím že očekávané!

Markéta (stejná škola a jídelna jako já)
Otázka:Jak ti chutná u nás v jídelně?
Odpověď:HNUS
Takže už víte jak vaří u nás
Kačka (škola někde u Kolína)
Otázka:Jak vaří u vás ve škole??
Odpověď:Občas dobře
Víme i jak vaří v Kolíně
Verůů (škola poblíž Vyškova)
Otázka:Jak často chodíš do školy na oběd a jak ti chutná?
Odpověd':Každý den a moc mi tam nechutná
Přesně jak sem čekala,vaří všude průměrně nebo hrozně!Já sem na tom se školní jídelnou tak že když si tam dám oběd musím doma vyluxovat půlku ledničky abych se vůbec najedla!
A jak vaří u vás???Pište do komentů a nebo do zpráv autorovi..budu se těšit!

Sharpay's FABULOUS adventure

10. září 2011 v 8:27 | Tessie
Dneksa od 10:30 se můžete na Disney Channel těšit na nový film v hlavní roli s Ashley Tisdale (o které se brzo dozvíš něco víc).Myslím si že to bude legrace...pro vás je to jen upozornění o filmíku!Až film skončí napíšu o něm do sekce ♥Filmíky♥...