Srpen 2011

Mtv Video Music Award

30. srpna 2011 v 12:58 | Tessie
Tak kdo pobral ceny už víme,ale kdo namýchl modní polici (včele se mnou) to ještě nevíte.Tak se na to nadělení podíváme!

Katy Perry:
Katy si podle mě spletla předávání cen se soutěží Asia Miss!Neodpustila si typicky asijský deštníček!Modré šatičky s rafinovanými průstřihy doplnila páskovými růžovými botičkami které bych zvolila spíše k jinému modelu.V šatech Katy podtrhla svou jedinečnou ženskost!Katy za ty botičky ti musím dát o stupeň dolů.Máš za 2!

Nicky Minaj:
Nicky to letos pojala ve velkém stylu!Tímto modelem překonala i takové raritky jako je Lady G!
Tento šílený model bych si asi nevzala,ale ocením její odvahu.Bohužel se mi to vůbec nelíbí ale opravdu za tu odvahu Nicky za 4!

Katie Homes:
Katie je i na svůj oblečená krásně!Velice jí to sluší,oblíkla si decentí šaty,jemný make-up,vlnitá hřívá a minimum šperků!Katie si obula dokonalé botičky,semišky,za které má bodíky navíc!
Katie za svůj modýlek ode mě dostává 1!

Beyoncé:
Beyonce konečně přiznala pravdu o tom že je těhotná!Vzala si krásný rozevlatý modýlek oranžové barvy!Mohla si vzít sice těsnější šatičky,které v příštích měsících uloží na dno skříně,ale nelze jí vyčítat tuhle užasnou robičku!Beyonce máš za 1!

Miley Cyrus:
Miley opět překvapila.Tahle holka se oblékne na svůj věk vyzívavě nebo se oblíkne tak že by se za ty šaty nestyděla ani o 40 let starší paní!Miley mě tímhle koskem opravdu sklamala.Vím že se kde jaká fanynka pomyslí co proti ní mám!Nic!le tyhle šaty jsou hrozný.Miley to je s bídou za 4!S BÍDOU!

Britney Spears:
Britney se snaší o comeback,a zatím jí to vychází!Model ale mohla ponechat svým nactiletým kamarádkám a vzít si něco střídmějšího!Černý krátký overal jí sice seknul,ale mohla zvolit něco jiného.Celkově byl ale model krásný a proto odchází s 2+!


Demi Lovato:
Demi si vzala model,který je podle mě tuctovkou!Tento model je na červeném koberci k vidění téměř pořád!Demi se nebála oblíknout si těsné šaty přičemž ukázala svá kila navíc,čímž si zaslouží můj náležitý obdiv!Tento model ale nezvolila dobře proto má za 3!


Selena Gomez
Sel v poslední době ve svých modelách sklízí obdiv!A myslím že i náležitě!Sel opět zachránila celý večer kde v těchto černých šatech byla ozdobou večera!Doslova,Sel se obléká velice žensky a moc jí to sluší!Selenko máš opět za 1!


Nejvíc mě tentokrát zaujal model Seleny Gomez a Beyonce!A co vás?

Tally Weijl-Fall Collection 2011

30. srpna 2011 v 11:22 | Tessie
Tak tohle je teda kauf,líbí se mi ty kábátky,kalhoty,páseček,kabelka,všechno je to ♥


Zvířecí vzory-HIT podzimu 2011

29. srpna 2011 v 13:48 | Tessie
Zvířecí motivy (zebra,tygr,leopard,) letos napsrosto ovládli podzimní sezonu!Jsou všude!Najdete je v obchodech jako je Zara,H&M nebo Mango..a to už je teda klasa,protože se oni nechali inspirovat modními návrháři!Rzzhodně by neměli chybět ve vašem botníku!

No nejsou dokonalé???

Zumba-Náramky

28. srpna 2011 v 10:03 | Tessie
Miluju ZUMBU a taky doplňky.Proto mi tyhle náramky vyrazily dech!Naše Zumba Instruktorka Zuzka dva takové má (v modré barvě) a já až je někde objevím taky tak si je prostě musím koupit.Jsou gumové jako všechny ty reklamní náramky(např:Škoda auto/zelené/,Hypoteční banka/zelená/Coca-Cola/červené/)!Tak tohle jsou oni!ZUMBA NÁRÁMKY!

Zumba-Co je ZUMBA?

26. srpna 2011 v 9:55 | Tessie
♥ZUMBÁÁÁÁ♥

Zumba-je fitness cvičení kde se prolínají prvky tance a aerobicku na hudbu z latinské amriky!

Ve španělském slangu znamená slovo "zumbare,, rychlí pohyb,bavit se,nebo pozvat někoho na party!A přesně taková je podle mě zumba!Je to jedna veliká party.Jak jednou začnete se zumbou nebude moct přestat,při zumbě se totiž pořád smějete a tím pádem vás to baví.Zumba není jkao tělocvik ve škole kdy odpočítáváte minuty do konce!V hodinách Zumby se kombinují pomalé a rychlé rytmy čímž se efektivněji spaluje a posiluje se tím celý svalový systém hlavně boky,hýždě a břicho!Sama jsem se přesvědčila že nemusím být žádná tanečnice (což opravdu nejsem,jsem jak prkno) a přesto mi zumba jde a baví mě!Zumba je vhodná pro všechny!Při zumbě se vůbec nepočítá klasicky 1,2,3,4,5,6,7,8..ale tančí se do rytmu hudby!

Podel mě je cílem ZUMBY ukázat lidem že lze zhubnout i zábavnou cestou!
Historie Zumby:

Zumba vznikla v polovině 90-tých let v Columbii v Jižní Americe, kdy si Alberto Perez alias Beto zapomněl hudbu na svou hodinu aerobicu. Jediné co měl u sebe byly kazety s latinsko-americkou hudbou.Celou hodinu improvizoval v rytmu salsy a merengue. Hodina s novými tanečními prvky měla velký úspěch a tak se zrodil nový fitness program - Zumba.

Po velkém úspěchu v Columbii, představil Beto v roce 1999 Zumbu v USA. Zde se k němu přidali dva podnikatelé, Alberto Perlman and Alberto Aghion , a společně založili společnost 'Zumba Fitness, LLC' jejímž cílem bylo představit ZUMBU po celém světě. Od té doby se stala ZUMBA nejrozšířenějším fitness programem nejen v USA. V současné době je víc jak v 30 zemích vyškoleno přes 10 000 instruktorů, přes 1 500 000 lidí navštěvuje pravidelně hodiny ZUMBY a do dneška se prodalo přes 3 miliony DVD.


Beto Perez...:)♥ZUMBA♥

Na tuhle písničku sem si vymyslela sama choregrafiiTahle je krásná.....losos!

zkus ZUMBU taky!

Teen Choise Awards

26. srpna 2011 v 8:05 | Tessie
Článek věnovaný mé kamarádce Veronice Spáčilové

Teen Choise Awards není jenom o hudebních uděleních!Je to také o tom jaké máte šaty!
Takže jsem se vydala na průzkum a zjistila pro vás víc!Mě osobně se moc líbí šaty Seleny Gomez a Blake Lively...ale rozhodování nechám na vás..

Hodnocení jako ve škole..1(nejlepší)-5(nejhorší)

Blake Lively:

Blake Lively(23) známe ze Super drbny. se na Teen Choice Awards se předvedla v dokonale padnoucíchoranžových šatičkách od Gucciho abotičkách od Christiana Louboutina. Ukázala tím nejen senza styl ale dokázala tak že že oranžová sluší i blondýnkám...ostatně podívejte se samy!Za její senzační model by si zasloužila 1-2!

Po ní se na scéně objevila i mladičká Selena Gomez (19)!Selenka se předvedla v béžových minišatech čímž fanouškům mužského pohlaví ukázala svou postavu na obdiv což děla v poslední době často.Se svou postavou si může dovolit.Lehce elagantí model doplnila fialovým elektrickým psaníčkem které ačkoli by někdo mohl říct že se k tomu nehodí,model dokonale rosvítilo.Sel opět dokázala že není potřeba mnoho doplňku,a že tím nejhezčím je úsměv!Za svůj model si vysloužila 1+

Jak se zpívá v písničce od krále popu Black & White!Na tuto nesmrtelnou kombinaci vsadila i herečka Kim Kardashian (30) která svým modelem všem vytřela zrak!A zachránila tak všechny 30+ celebrity!V minišatech od návrháře Givenchy se sukní z peříček dokonale zazářila.Pochválit jí musím i precizně vyčesané vlasy.Nelíbí se mi ale zvolené boty a masivní náramek!Kim dostává 2

Její o dva roky starší sestra Courtney Kardashian (32) se může i ve svém věku pochlubit dokonalou postavou si zvolila šaty z dílny Blaque Label!Modré vzdušné šaty které jsou letos IN schovali kdejaký faldík i celulitidu!Stejně jako sestra Kim má krásně vyčesané vlasy.Ale znovu se mi nelíbí volba botiček a tentokrát jí ani psaníčko nepochválím...Courtney je mi líto ale dám ti 3


Bývalá supermodelka a moderátorka show Amerika hledá topmodelku Tyra Banks (37) chtěla ve svém modýlku ukázat všem 16ti lettým slečnám že má pořád senzační postavu!A možná ukázala ve svém modýlku i trošku víc,čímž způsobila totální zamotání hlavy nejednomu fanouškovi.Ve svém overalu vypadala jako super hrdinka!Její model hodnotím známkou 2 protože k výrazným rtům,méně výrazné oči jinka je to dokonalé!Zpěvačka ze skupiny BEP Fergie (36) zvolila model s hvězdičkovým potiskem který nás posunul po časové ose do 90.let minulého století!Tento retro model chtěla spoutu odvahy,a tu Fergie rozhodně má!Nemám na mysli ale šaty!Fergie měla dokonalý model ale vlasy zanedbala...ošklivé odrosty a zeslábenné konečky zoufale volají po pomoci nůžek a kadeřníka..Fergie má za svůj model 3!


Lucy Hale (22) oblékla minišaty s flitry a flitrovým zdobením!Vypadala uplně nádherně!Opravdu nemám co bych vytkla možná mi jen chybělo psaníčko,ale Lucy měla dokonalý make-up nevypanala lacině a naušnice jí jemně podtrhly štíhlou linii krku...bravo Lucy dostáváš za 1!!

Taylor Swift (21) si odnesla téměř všechno!Poprala 6 cen včetně Teen Choise Ultimate!Tay celý večer zářila v šatech alá Marylin Monroe a zdobení okolo pasu z ní udělalo éterickou postavičku.Tay svům hlubokým výstřihem dokozuje že výstřih není jen pro holky s plným objemem.Taylor bych vytkla jem botičky,krásný model ale ta barva,se mi moc nelíbí.I přes to dám Taylor 1!Zooey Deschanel (31) která ve svých šatech a barevné kombinaci broskvové a černé zářila jako hvězdička!Krásné psaníčko a boty se cenní na 100%,stejně jako rudá rtěnka!Bravo model za 2+


Kanada předvedla Avril Lavigne (26) v parádním světle,tedy šatech!Avril je rebelka to víme všichni!Ve svých černých minišatech jí to velice slušelo!Zarazila jsem se při pohledu na jijí boty které ačkoliv na první pohled vypadají že se k modelu nehodí sou naprosto dokonalé.Dále vyžehlené vlasy...mno myslím že tohle je na 2+ a to jen díky těm býlím nehtům které se mi opravdu nelíbí!Omlouvám se Avril..to opravdu né!

Upírka Nina Dobrev (22) dokazuje že námořnicky modrá je prostě trendy!Ke svým kostkovaným šatičkám si obula luxusní velrybky na podpadku a krásné letní šperky!Navíc ochotně zapozovala se surfařským prknem.Nino máš za 1..raduj se!


Éterická Zoe Saldana (33) předvedla hubenou postavu v těsnýchšatech z mačkaného materiálu.Při každém kroku se rozvlnila a házela takové odlesky že přilákala pohled nejednoho fanouška.Zoe zvolila i senzační zlaté obutí...Zoe máš za 1!Další upírka tentokrát z Twillight ságy Nikki Reed(23) zvolila krásné letní hippie šaty!Zajímavě vrstvenná sukýnka dokázuje že to nejsou jen tak obyčejné šaty ale luxusní modýlek!Nikki měla krásně vyčesané vlasy a zajímavé šperky za svůj model dostává 1+


Demi Lovato(19) má za sebou těžké období a věří že příjdou světlé zítřky!Ostatně svůj optimistický pohled na svět ukazuje žlutou robou ve které září jako sluníčko!Přiléhávé šaty odhalují že Demi má nějaké to kilo navíc což se při natáčení nových klipů určitě ztratí!Demi má krásné nádýchané vlasy a příjemný make-up!Demi odchází z 2+ protože si mohla klidně odpustit ty masivní náramky a zvolit jiné botičky!Jinak celé je to LA PERFECTA!

Čí model se vám líbil nejvíc...???Pište do komentů

Inspirace...♥

25. srpna 2011 v 17:45 | Tessie

Tady máte inspiraci jak kombinovat oblečení a vytvořit tak určitý styl!Nebo si vyberte od každého něco a podtrhněte tak svůj vlasntí styl!New Yorker

25. srpna 2011 v 16:03 | Tessie
New Yorker!Tady si vybere každá dívka co má aspon trochu vkus!Věci tady sou přímo dokonalý..tady malá ochutnávka..brzo bude další

Versace 2011

25. srpna 2011 v 11:14 | Tessie
Táák tohle speciálně dívčí záležitost.Pokud můžu mluvit za sebe mě se teda líbí a moc jenom bych se na tom trošičku přizabila...mrkněte se na tu krásu!Welcome

25. srpna 2011 v 10:59 | Tessie
Ahojky,vítam vás všechny na mém blogu.Na úvod vám řeknu že nemám ráda reklamy v komentářích ale když mě požádáte tak vám sem reklamu dám normálně do článku a né do komentíku kde si jí stejně nikdo nevšímá..:)!Na tomhle blogu píšu články o všem co mě hřeje u ♥.Takže doufám že se vám tu bude líbít..:)